100% ONLINE STUDIUM MBA, MSc & LLM JIŽ OD 99.900 KČ - PŘIHLÁŠKY DO 31. 12. 2023
Kalkulátor finančního přínosu MBA studia Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

Blog

29. listopad 2023
Feynmanova technika učení: Jak lépe porozumět tématu
Feynmanova technika učení je účinným přístupem k učení, zdůrazňujícím schopnost vysvětlit složité myšlenky prostým a srozumitelným způsobem.
9. listopad 2023
Mobbing na pracovišti a jak ho řešit
Mobbing je závažný problém na pracovišti. Jak negativně ovlivňuje fyzické i duševní zdraví zaměstnanců a také jejich pracovní výkony se dozvíte v našem článku.
11. říjen 2023
Jak se vyhnout FOMO ve světě manažerů
FOMO, neboli "Fear of Missing Out," je psychologický jev, který mnozí z nás znají. Je to ten pocit, kdy máte obavu, že zmeškáte něco zajímavého nebo důležitého, co dělají ostatní.
20. září 2023
10 manažerských aplikací, které zvýší vaši produktivitu
Manažerská práce je často komplexní a náročná. Správné nástroje a software mohou výrazně usnadnit život manažerů a pomoci jim dosáhnout lepší produktivity a efektivity. Které to jsou?
6. září 2023
Interkulturní kompetence jako klíč ke konkurenční výhodě
Znalost byznys etikety je důležitou devízou, ale stejně jako u společenské, i u obchodní etikety se zvyky a standardy mezi kulturami liší.
10. srpen 2023
Znáte tyto druhy leadershipu? A který se hodí pro vás?
V dnešní době je efektivní vedení klíčovým prvkem úspěchu organizací. Existuje mnoho různých přístupů k leadershipu, z nichž každý má své vlastní charakteristiky, výhody a výzvy.
24. červenec 2023
Jak správně napsat životopis (CV)?
Dobře zpracovaný životopis funguje jako vstupenka k přijímacímu pohovoru, kterou personalista nenabízí na potkání. Osobně vás nezná, takže ho svým „sívíčkem“ musíte teprve zaujmout. Jak takovou působi ...
12. červenec 2023
Kdo nepodniká, díky MBA možná začne
Většinu studentů MBA tvoří zaměstnanci, toužící po lepší kariéře, ale není vyloučeno, že právě takto získané znalosti a zkušenosti jim dají impulz začít s vlastním byznysem.
31. květen 2023
Vznik a význam managementu, trendy v managementu
Manažery jsme de facto všichni už proto, že řídíme sami sebe. Učíme se to buď životními zkušenostmi, anebo v rámci odborného vzdělání. Co to obnáší a jaké jsou nejnovější trendy v managementu?
24. květen 2023
Virtuální asistentka s umělou inteligencí pro MBA studenty
Institut CEMI nově nabízí studentům MBA podporu virtuální konzultantky jako vůbec první vzdělávací instituce v ČR a na Slovensku.
17. květen 2023
Co je biohacking a jak ho praktikovat?
Biohacking je obsáhlý soubor technik, návyků a vychytávek, které nám pomáhají cítit se lépe na těle i na duši, protože jedině pak můžeme naplnit svůj potenciál v práci a v životě vůbec. Jak na to?
3. květen 2023
Smíšený kolektiv a age management
Řekněme si to na rovinu: když společně pracují muži i ženy, a starší a mladší kolegové, je to obvykle ku prospěchu všech, včetně zaměstnavatele. Co přesně firmě smíšený tým přinese?
Chci vědět více
Chci vědět více

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy o studiu MBA či LLM.
Neváhejte nás proto kontaktovat.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

* Data v kalkulaci vychází z průzkumu mezi absolventy MBA studia na institutu CEMI, realizovaného agenturou STEM/MARK v červnu 2022.