100% ONLINE STUDIUM MBA, LLM & DBA, JIŽ OD 79.900 KČ
Kalkulátor finančního přínosu MBA studia Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

Blog

22. březen 2023
Co je workoholismus a jak se mu vyhnout?
Pracovitost a workoholismus nejsou synonyma, i když se v naší společnosti, jež vyzdvihuje pracovní výkon, často zaměňují. Máte rádi svou profesi? A víte určitě, že nemáte nakročeno k závislosti?
15. březen 2023
Co je pravda a co ne? 7 nejčastějších mýtů okolo studia MBA
Zvažujete studium MBA, ale myslíte si, že to není nic pro vás. K MBA se váže řada domněnek, které jsou sice rozšířené, zato nepravdivé. Vybrali jsme pro vás ty nejfrekventovanější.
1. březen 2023
Co je to mentoring a je pro vás vhodný?
Chystáte se podnikat, změnili jste obor působnosti, v práci vás povýšili? V tyto přelomové okamžiky přijdou vhod vhod informace a zkušenosti někoho zběhlejšího v oboru, a od toho je tu mentor.
21. únor 2023
LinkedIn: Jak ho správně využívat pro svoji profesi?
Existuje sociální síť, kde najdete práci, potkáte lidi stejné profese, máte šanci představit novinky ve svém podnikání, a to vše úplně zadarmo!
1. únor 2023
Networking: jak správně navazovat kontakty?
Networking je vytváření sítě fungujících kontaktů, které ale klidně můžete navazovat v autobuse nebo na skalním převisu.
18. leden 2023
Nebojte se chyb, spřátelte se s nimi
I když řídíte tým a jde vám o to, aby nechybovali vaši podřízení, potřebujete se nejprve srovnat s vlastní omylností. V naší společnosti, pro kterou je jakýkoliv přešlap noční můra, to není snadné.
29. prosinec 2022
Promyšlené firemní benefity lákají a motivují   
Vhodně vybrané firemní benefity při jednání s šikovným uchazečem často fungují jako eso v rukávu. Dokážou přilákat nové pracovníky a ty stávající motivovat k lepší práci?
15. prosinec 2022
Jak si užít Vánoce bez stresu?
Vánoční svátky jsou pro mnoho lidí obdobím radosti a oslav, ale mohou také přinést stres a napětí. Jak se vyhnout stresu a užít si Vánoce s rodinou v pohodě? Přinášíme vám několik tipů.
7. prosinec 2022
Ergonomie na pracovišti vydělává firmě peníze
V kanceláři trávíte často víc času než doma. A když nemáte rozvrzané židle a rozviklaný stůl u sebe v obýváku, proč byste se s nevhodným nábytkem měli trápit v práci?
5. prosinec 2022
Hledání práce: V těchto profesích je v Německu nejvíce volných pracovních míst
Současný pracovní trh v Německu je pro vzdělané a zkušené lidi velmi atraktivní. Volných pracovních míst je mnoho, takže kvalifikovaní pracovníci mají možnost vybírat z široké nabídky zaměstnavatelů.
22. listopad 2022
Delegujte, abyste mohli volně dýchat
Nevíte, kam dřív skočit, zatímco vaši podřízení nemají co na práci? Nejvyšší čas začít s delegováním, vám dá čas a energii na to důležité, co můžete vyřídit jedině vy.
10. listopad 2022
Crowdfunding: Jak z crowdfundingové kampaně vytěžit maximum!
Pro malé a začínající společností může crowdfunding představovat velmi užitečný nástroj pro získávání finančních prostředků. Přečtěte si tipy, jak vést úspěšnou crowdfundingovou kampaň.
Chci vědět více
Chci vědět více

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy o studiu MBA či LLM.
Neváhejte nás proto kontaktovat.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

* Data v kalkulaci vychází z průzkumu mezi absolventy MBA studia na institutu CEMI, realizovaného agenturou STEM/MARK v červnu 2022.