100% ONLINE STUDIUM MBA, LLM & DBA, JIŽ OD 99.900 KČ
Kalkulátor finančního přínosu MBA studia Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

Blog

31. květen 2023
Vznik a význam managementu, trendy v managementu
Manažery jsme de facto všichni už proto, že řídíme sami sebe. Učíme se to buď životními zkušenostmi, anebo v rámci odborného vzdělání. Co to obnáší a jaké jsou nejnovější trendy v managementu?
24. květen 2023
Virtuální asistentka s umělou inteligencí pro MBA studenty
Institut CEMI nově nabízí studentům MBA podporu virtuální konzultantky jako vůbec první vzdělávací instituce v ČR a na Slovensku.
17. květen 2023
Co je biohacking a jak ho praktikovat?
Biohacking je obsáhlý soubor technik, návyků a vychytávek, které nám pomáhají cítit se lépe na těle i na duši, protože jedině pak můžeme naplnit svůj potenciál v práci a v životě vůbec. Jak na to?
3. květen 2023
Smíšený kolektiv a age management
Řekněme si to na rovinu: když společně pracují muži i ženy, a starší a mladší kolegové, je to obvykle ku prospěchu všech, včetně zaměstnavatele. Co přesně firmě smíšený tým přinese?
26. duben 2023
Autentický marketing: využijte kouzlo opravdovosti
Žijete v souladu s tím, co ukazujete světu, a promítáte to do svého byznysu? Autenticita může rozhodnout o úspěchu podnikání. Nakolik jste tedy autentičtí v marketingu?
11. duben 2023
Kreativita je jako sval, který je třeba trénovat
Žádná úspěšná firma se neobejde bez jedinečných nápadů a originálních řešení. Tvořiví lidé, ať už jako potenciální šéfové nebo řadoví zaměstnanci, jsou na trhu práce žádané „zboží“.
5. duben 2023
Co je prokrastinace a jak se jí vyhnout?
Prokrastinace je fenomén, který může mít negativní dopad na život každého z nás. Je to zbytečné oddalování práce, což může vést k velkému stresu a nižší produktivitě.
29. březen 2023
Technika Pomodoro: Jak zlepšit svou produktivitu pomocí 25minutových intervalů
Mnoho z nás má v práci spoustu úkolů a málokdy víme, kde začít. Často se stává, že trávíme hodiny sezením a hledáním motivace k práci. Co nám pomůže? Technika Pomodoro.
22. březen 2023
Co je workoholismus a jak se mu vyhnout?
Pracovitost a workoholismus nejsou synonyma, i když se v naší společnosti, jež vyzdvihuje pracovní výkon, často zaměňují. Máte rádi svou profesi? A víte určitě, že nemáte nakročeno k závislosti?
15. březen 2023
Co je pravda a co ne? 7 nejčastějších mýtů okolo studia MBA
Zvažujete studium MBA, ale myslíte si, že to není nic pro vás. K MBA se váže řada domněnek, které jsou sice rozšířené, zato nepravdivé. Vybrali jsme pro vás ty nejfrekventovanější.
1. březen 2023
Co je to mentoring a je pro vás vhodný?
Chystáte se podnikat, změnili jste obor působnosti, v práci vás povýšili? V tyto přelomové okamžiky přijdou vhod vhod informace a zkušenosti někoho zběhlejšího v oboru, a od toho je tu mentor.
21. únor 2023
LinkedIn: Jak ho správně využívat pro svoji profesi?
Existuje sociální síť, kde najdete práci, potkáte lidi stejné profese, máte šanci představit novinky ve svém podnikání, a to vše úplně zadarmo!
Chci vědět více
Chci vědět více

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy o studiu MBA či LLM.
Neváhejte nás proto kontaktovat.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

* Data v kalkulaci vychází z průzkumu mezi absolventy MBA studia na institutu CEMI, realizovaného agenturou STEM/MARK v červnu 2022.