100% ONLINE STUDIUM MBA, MSc & LLM JIŽ OD 99.900 KČ - PŘIHLÁŠKY JEN DO 30. 9. 2023
Kalkulátor finančního přínosu MBA studia Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

Blog

20. září 2023
10 manažerských aplikací, které zvýší vaši produktivitu
Manažerská práce je často komplexní a náročná. Správné nástroje a software mohou výrazně usnadnit život manažerů a pomoci jim dosáhnout lepší produktivity a efektivity. Které to jsou?
6. září 2023
Interkulturní kompetence jako klíč ke konkurenční výhodě
Znalost byznys etikety je důležitou devízou, ale stejně jako u společenské, i u obchodní etikety se zvyky a standardy mezi kulturami liší.
10. srpen 2023
Znáte tyto druhy leadershipu? A který se hodí pro vás?
V dnešní době je efektivní vedení klíčovým prvkem úspěchu organizací. Existuje mnoho různých přístupů k leadershipu, z nichž každý má své vlastní charakteristiky, výhody a výzvy.
24. červenec 2023
Jak správně napsat životopis (CV)?
Dobře zpracovaný životopis funguje jako vstupenka k přijímacímu pohovoru, kterou personalista nenabízí na potkání. Osobně vás nezná, takže ho svým „sívíčkem“ musíte teprve zaujmout. Jak takovou působi ...
12. červenec 2023
Kdo nepodniká, díky MBA možná začne
Většinu studentů MBA tvoří zaměstnanci, toužící po lepší kariéře, ale není vyloučeno, že právě takto získané znalosti a zkušenosti jim dají impulz začít s vlastním byznysem.
31. květen 2023
Vznik a význam managementu, trendy v managementu
Manažery jsme de facto všichni už proto, že řídíme sami sebe. Učíme se to buď životními zkušenostmi, anebo v rámci odborného vzdělání. Co to obnáší a jaké jsou nejnovější trendy v managementu?
24. květen 2023
Virtuální asistentka s umělou inteligencí pro MBA studenty
Institut CEMI nově nabízí studentům MBA podporu virtuální konzultantky jako vůbec první vzdělávací instituce v ČR a na Slovensku.
17. květen 2023
Co je biohacking a jak ho praktikovat?
Biohacking je obsáhlý soubor technik, návyků a vychytávek, které nám pomáhají cítit se lépe na těle i na duši, protože jedině pak můžeme naplnit svůj potenciál v práci a v životě vůbec. Jak na to?
3. květen 2023
Smíšený kolektiv a age management
Řekněme si to na rovinu: když společně pracují muži i ženy, a starší a mladší kolegové, je to obvykle ku prospěchu všech, včetně zaměstnavatele. Co přesně firmě smíšený tým přinese?
26. duben 2023
Autentický marketing: využijte kouzlo opravdovosti
Žijete v souladu s tím, co ukazujete světu, a promítáte to do svého byznysu? Autenticita může rozhodnout o úspěchu podnikání. Nakolik jste tedy autentičtí v marketingu?
11. duben 2023
Kreativita je jako sval, který je třeba trénovat
Žádná úspěšná firma se neobejde bez jedinečných nápadů a originálních řešení. Tvořiví lidé, ať už jako potenciální šéfové nebo řadoví zaměstnanci, jsou na trhu práce žádané „zboží“.
5. duben 2023
Co je prokrastinace a jak se jí vyhnout?
Prokrastinace je fenomén, který může mít negativní dopad na život každého z nás. Je to zbytečné oddalování práce, což může vést k velkému stresu a nižší produktivitě.
Chci vědět více
Chci vědět více

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy o studiu MBA či LLM.
Neváhejte nás proto kontaktovat.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

* Data v kalkulaci vychází z průzkumu mezi absolventy MBA studia na institutu CEMI, realizovaného agenturou STEM/MARK v červnu 2022.