Blog

30. březen 2020
8 pravidel pro úspěšný videohovor
Vzhledem k tomu, že řada českých společností i organizací přešla na home office, představují videohovory velmi diskutované a aktuální téma.
16. březen 2020
Home office coby účinný nástroj na řešení aktuální krize
Vzhledem k současné situaci kolem šířícího se koronaviru a s tím souvisejícími nařízeními vlády je téma home office více než aktuální.
11. únor 2020
Jak udělat správně SWOT analýzu?
Rychle a efektivně sjednotit všechny klíčové aspekty určité organizace a odhadnout, zda má takový podnik po zvážení všech tržních rizik a příležitostí šanci obstát ve srovnání s jeho konkurencí.
13. leden 2020
Jak být v práci efektivnější?
Dali jste si do nového roku předsevzetí, že se chcete ve svém zaměstnání posunout dále a pracovat mnohem efektivněji, než jak tomu bylo doposud?
15. prosinec 2019
Jak se stát úspěšným manažerem? Důvěřujte podřízeným a nebojte se svá rozhodnutí změnit!
Úspěšný manažer musí mít skvělé výsledky, umět vést lidi a naslouchat jim, být neustále v obraze a také dokázat přiznat chybu a zavčas ji napravit. Přinášíme tipy, které v tomto ohledu mohou pomoci.
10. prosinec 2019
Jak na snížení daňového základu? Vzdělávejte sebe i zaměstnance!
Závěr roku je ideální čas vyhodnotit firemní hospodaření a nahlédnout na to, jak bude vypadat daňová povinnost. Pokud se firmě dařilo, je dobré mrknout se na možnosti, jak optimalizovat daňový základ.
14. listopad 2019
Komparace porevolučního a současného trhu práce
Motivovat novou generaci je obtížnější, jejich očekávání jsou vskutku vysoká, nechtějí na nic čekat, chtějí všechno hned a jejich požadavky jsou někdy až přemrštěné. Této generaci chybí trpělivost.
5. listopad 2019
Jak vést přijímací pohovor a najít toho pravého uchazeče?
Přijímací pohovor je o tom poznat dotyčného osobně. Zjistit, jak vystupuje, jaké emoce z něj vyzařují, jaké má prezentační dovednosti, zda zapadne charakterem do týmu apod.
13. říjen 2019
Co je leadership a kdo je leader?
Leadership (česky vůdcovství) je nenásilný styl vedení lidí, kdy jeden člověk udává směr, vize či cíle a ostatní jej přirozeně následují. Leader ukazuje ostatním cestu.
24. září 2019
Titul CSc.: Co znamená a jak jej správně psát?
Titul CSc. (kandidát věd) je akademický titul uváděný za jménem oddělený čárkou. V České republice není od roku 1998 udělován, nahradil jej titul Ph.D.
17. září 2019
Jak si udržet odpovídající zaměstnání, až se trh práce změní?
Stále častěji se setkáváme s nářky malých i středních podnikatelů, že jim na pracovištích chybějí lidé, a že ti, co v pracovním procesu momentálně jsou, vyžadují stále víc a víc peněz.
4. září 2019
Jak absolventi hodnotí náplň MBA studia?  Zjistili jsme v unikátním průzkumu!
Jsou absolventi MBA studia spokojeni s jeho obsahovou náplní? Jak hodnotí odbornou a manažerskou úroveň studia? A mají od lektorů k dispozici adekvátní studijní materiály?
Chci vědět více
Chci vědět více

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy o studiu MBA či LLM.
Neváhejte nás proto kontaktovat.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.
frame-scrollup
Kalkulátor finančního přínosu MBA studia Kalkulátor finančního přínosu MBA studia