Blog

EFEKTIVNÍ VEDENÍ PORAD ANEB JAK VÉST PORADY KONSTRUKTIVNĚ?

Zajímá Vás, co dělat pro zlepšení schopnosti vést porady? Čtěte v našem článku.

PŘEČÍST ČLÁNEK


JAK SE BRÁNIT MANIPULACI V KOMUNIKACI?

Zjistěte, jak se bránit manipulaci.

PŘEČÍST ČLÁNEK


NENECHTE SI KAZIT DOVOLENOU PRACÍ!

Zjistěte, jak si užít zaslouženou dovolenou.

PŘEČÍST ČLÁNEK


OČI ZA VÁS ŘEKNOU VÍC NEŽ DLOUHÝ ROMÁN

Co vše mohou zkušenému pozorovateli prozradit Vaše oči? Čtěte v našem článku.

PŘEČÍST ČLÁNEK


ASERTIVITA ANEB JAK SNADNO A RYCHLE DOSÁHNOUT SVÉHO CÍLE

V osobním životě, v práci, při jakémkoliv kontaktu s lidmi, ve všech případech je to právě asertivita, která vám pomůže snadno a rychle dosáhnout požadovaného cíle.

Zjistěte, jak na to.

PŘEČÍST ČLÁNEK


STUDUJTE MBA Z POHODLÍ SVÉHO DOMOVA!

Také patříte mezi ty, kteří se na nedostatek času snaží všemožně vyzrát? Pak jistě oceníte možnost moderní formy vzdělávání, kterou je studium online.

PŘEČÍST ČLÁNEK


ROZDÍL MEZI MBA A EXECUTIVE MBA. JE MEZI NIMI NĚJAKÝ?

Obecně je MBA titul profesního vzdělávání, který je udělován jako neakademický titul, a který zároveň vhodně doplňuje a rozšiřuje dosavadní vysokoškolské vědomosti či zkušenosti z praxe.

PŘEČÍST ČLÁNEK


M.B.A NEBO MBA? JAK SPRÁVNĚ PSÁT TITUL VE JMÉNĚ

Řešíte občas problém, jak správně napsat akademický či profesní titul? Nejste si jisti tím, jak dotyčného správně oslovovat, aby vás neznalost titulů nepřivedla do nepříjemné společenské situace? Ani se vám nedivíme.

PŘEČÍST ČLÁNEK


UDĚLEJTE PRO SVOU KARIÉRU MAXIMUM. STUDIUM MBA VÁM V TOM POMŮŽE

Ačkoli se studium MBA stalo v posledních letech velkým trendem, získat tento profesní titul není vůbec jednoduché. A není se čemu divit.

PŘEČÍST ČLÁNEK


4 KROKY K VÝBĚRU KVALITNÍHO MBA STUDIA

Moderní doba udává směr a tomu podléhají i nároky na kvalifikované zaměstnance. Pokud máte pocit, že již delší dobu setrváváte na stejné pozici a vaše práce vás nenaplňuje, je čas s tím něco udělat!

PŘEČÍST ČLÁNEK


Jak si zvýšit hodnotu u svého zaměstnavatele

Vztah zaměstnanec - zaměstnavatel je vždy velmi komplikovaný a s postupem času přechází do rutinní úrovně, kdy ani jedna ze stran tu druhou nepřekvapí.

PŘEČÍST ČLÁNEK


Metody vzdělávání zaměstnanců

Potřeba vzdělávat zaměstnance je důležitým indikátorem v řízení lidských zdrojů. Lidský kapitál je nositelem konkurenceschopnosti podniku, a tak firmy hledají způsoby, jak podněcovat rozvoj zaměstnanců a tím i rozvoj firmy.

PŘEČÍST ČLÁNEK


Studium MBA v Brně

Brno je pokládáno za jedno z předních studentských měst České republiky. A není se čemu divit, protože na jeho území sídlí mnoho vyšších a vysokých škol.

PŘEČÍST ČLÁNEK


MBA za jeden rok

Master of Business Administration (MBA) patří celosvětově mezi nejoblíbenější formu dalšího profesního vzdělávání. Jeho obliba roste i v České republice. A důvodů je hned několik.

PŘEČÍST ČLÁNEK


Jak mít respekt mezi zaměstnanci

Získat si respekt u svých zaměstnanců je jedna z nejsložitějších věcí, se kterou se v řízení lidských zdrojů můžete setkat. Vy, jako osoba vedoucího, ovlivňujete chování svých podřízených, jejich pracovní morálku, výkonnost, a tím máte hlavní podíl na fungování firmy.

PŘEČÍST ČLÁNEK


Online vs. prezenční studium

Jak vypadá prezenční forma studia, je všeobecně známo. Ne vždy si ale dokážeme představit studium, které je postavené pouze na online formě. Jelikož se nabídka studijních programů online neustále rozšiřuje, přinášíme vám základní srovnání online a prezenčního studia.

PŘEČÍST ČLÁNEK


Pro koho je studium LLM určeno?

Studium, které je ukončené titulem LL.M. (CORPORATE MASTER OF LAWS) je stále oblíbenější formou dalšího vzdělávání v právních kruzích. Je vhodné pro všechny, kteří si chtějí prohloubit znalosti z právních oborů,...

PŘEČÍST ČLÁNEK


Jak MBA pomůže vašemu podnikání?

Každý, kdo někdy podnikal, ví, jak náročná je to činnost. Minimálně času, nejistý výdělek, silná konkurence a neustále se měnící podmínky, kterým je nutné se přizpůsobovat. Být úspěšným podnikatelem pak znamená být minimálně krok před konkurencí.

PŘEČÍST ČLÁNEK


6 tipů, jak neprodělat při výběru online MBA studia

Rozhodnout se pro další vzdělávání je krok tím správným směrem, ale není to krok zdaleka jediný. Zvláště pokud patříte mezi ty, kterým nejde pouze o titul, ale také o úroveň dosažených znalostí a kvalitu výuky. Proto pečlivě vybírejte mezi institucemi nabízejícími MBA studium.

PŘEČÍST ČLÁNEK


Kam vás dostane MBA a ne BBA

Tituly MBA (Master of Business Administration) a BBA (Bachelor of Business Administration) mají mnoho společného. Oba jsou neakademickými profesními tituly psanými za jménem, které značí rozšíření poznatků získaných především na vysoké škole o praktické znalosti jednoduše uplatnitelné v praxi.

PŘEČÍST ČLÁNEK


Na studium není nikdy pozdě

Studovat ve vyšším věku, zvláště při práci, je pro mnohé naprosto nemyslitelné. Život v zajetých kolejích snižuje touhu seberozvoje, navíc s rostoucím věkem klesá schopnost učit se nové věci.

PŘEČÍST ČLÁNEK


Výhody MBA oproti akademickému studiu

Obliba neakademického profesního vzdělávání neustále roste, protože studium má řadu pozitivních dopadů vedoucích ke kariérnímu růstu. Výhody MBA jsou značné i v porovnání s klasickým vzděláváním na vysokých školách.

PŘEČÍST ČLÁNEK


Kariéra právníka na mrtvém bodě

Právnická profese je velmi náročné povolání, vyžadující spoustu času, psychickou odolnost, ohromné znalosti a neustálý rozvoj. Od právníků se očekává, že se budou dále vzdělávat a rozšiřovat své znalosti.

PŘEČÍST ČLÁNEK


Má online MBA studium hodnotu?

Zájem o neakademické profesní vzdělávání MBA roste. Především manažeři si začínají uvědomovat, že je tato forma studia jednou z možností, jak si zvýšit šance pro svůj kariérní růst. Studium MBA má řadu výhod.

PŘEČÍST ČLÁNEK


Výhody titulu MBA oproti akademickým titulům

Titul MBA není akademickým titulem, ale je titulem, který je získán v rámci neakademického profesního vzdělávání. Oproti klasickému akademickému titulu ale přináší absolventům řadu specifických výhod.

PŘEČÍST ČLÁNEK

Chci vědět více
Chci vědět více

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy o studiu MBA či LLM.
Neváhejte nás proto kontaktovat.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.
frame-scrollup