100% ONLINE STUDIUM MBA, LLM & DBA, JIŽ OD 99.900 KČ
Kalkulátor finančního přínosu MBA studia Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

Blog

18. květen 2022
Whistleblowing: Nové povinnosti zaměstnavatele a vyšší ochrana oznamovatele
Co přesně znamená anglický výraz „whistleblowing“? A jaké jsou v případě whistleblowingu povinnosti zaměstnavatele a jaká existuje právní ochrana oznamovatelů?
28. duben 2022
Vše, co byste měli vědět o výpovědní lhůtě
Znát pojmy jako výpovědní lhůta a jak přesně funguje se může někdy hodit. Výpovědní lhůta je definována § 51 zákoníku práce č. 262/2006. Jaké formy a možnosti jsou při výpovědi?
30. březen 2022
Compliance: Pro některé firmy ještě stále neznámé slovo – co přináší?
Korporátní compliance by měla být nezbytnou součástí vašich obchodních operací – a to bez ohledu na odvětví. Nicméně řada firem stále netuší, co si pod pojmem „compliance“ představit.
16. březen 2022
Vsaďte na digitální detox aspoň o víkendu, prospěje vám to!
Odpočinek od technologií nejen ušetří váš drahocenný čas, ale rovněž jeho pomocí zlepšíte duševní zdraví. Jak na to? Vyzkoušejte digitální detox!
2. březen 2022
Co je to efektivní komunikace ve firmě a jak ji správně nastavit
Efektivní komunikace na pracovišti je jedním z nejdůležitějších hnacích motorů zaměstnanců. Nastavit efektivní komunikaci ve firmě však může představovat výzvu.
24. únor 2022
Jak napsat motivační dopis
Motivační dopis je také nazýván průvodní dopis a je součástí životopisu. Zatímco životopis je všeobecný souhrn toho, co jste v životě stihli, motivační dopis bude ke každé pracovní pozici odlišný.
15. únor 2022
Co je to crowdfunding a jak jeho prostřednictvím získat peníze pro podnikání?
Jste podnikatel, máte v hlavě perspektivní podnikatelský nápad a teď hledáte způsoby, jak získat finanční kapitál pro vaše podnikání?
2. únor 2022
Tajemství týmové práce: Proč je důležité, aby tým táhl za jeden provaz?
Žádný tým nebude efektivní, pokud všichni jeho členové nepotáhnou za jeden provaz. Řeč je o týmové práci. Co přesně si pod tímto pojmem představit a jaké jsou výhody týmové práce?
18. leden 2022
Pracujte méně, ale efektivněji: Zkraťte si pracovní dobu!
Je kratší pracovní doba tajemstvím zdravějšího a produktivnějšího života? A může méně odpracovaných hodin zefektivnit vaše pracovní nasazení a celkové fungování firmy?
3. leden 2022
Jak vyjednávat s obchodními partnery?
Bez vyjednávání se v životě neobejdete, je dokonce jedno, jestli v životě pracovním nebo soukromém. Vyjednávání je umění, které vám pomůže dosáhnout svého, případně rozumného kompromisu.
14. prosinec 2021
Investice do vzdělání ochrání vaše peníze před inflací
Inflace či ekonomická krize? Nenechávejte své peníze jen tak ležet a ztrácet hodnotu. Ideálním řešením je peníze investovat, a to nejlépe do vzdělání – ukážeme vám, proč je to tak výhodné.
30. listopad 2021
Dobrý mluvený projev vám pomůže uspět v byznysu
Mluvený projev má svá pravidla. Někdo mluví lépe, jiný zase o poznání hůř. Věděli jste ale, že se můžete naučit správně mluvit? Rétorika je věda o mluveném projevu, kterou znali už v antice. Přesto se ...
Chci vědět více
Chci vědět více

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy o studiu MBA či LLM.
Neváhejte nás proto kontaktovat.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

* Data v kalkulaci vychází z průzkumu STEM/MARK mezi 200 absolventy MBA studia na institutu CEMI z let absolvování 2012-2018.