100% ONLINE STUDIUM MBA, LLM & DBA, JIŽ OD 99.900 KČ
Kalkulátor finančního přínosu MBA studia Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

Blog

1. únor 2023
Networking: jak správně navazovat kontakty?
Networking je vytváření sítě fungujících kontaktů, které ale klidně můžete navazovat v autobuse nebo na skalním převisu.
18. leden 2023
Nebojte se chyb, spřátelte se s nimi
I když řídíte tým a jde vám o to, aby nechybovali vaši podřízení, potřebujete se nejprve srovnat s vlastní omylností. V naší společnosti, pro kterou je jakýkoliv přešlap noční můra, to není snadné.
29. prosinec 2022
Promyšlené firemní benefity lákají a motivují   
Vhodně vybrané firemní benefity při jednání s šikovným uchazečem často fungují jako eso v rukávu. Dokážou přilákat nové pracovníky a ty stávající motivovat k lepší práci?
15. prosinec 2022
Jak si užít Vánoce bez stresu?
Vánoční svátky jsou pro mnoho lidí obdobím radosti a oslav, ale mohou také přinést stres a napětí. Jak se vyhnout stresu a užít si Vánoce s rodinou v pohodě? Přinášíme vám několik tipů.
7. prosinec 2022
Ergonomie na pracovišti vydělává firmě peníze
V kanceláři trávíte často víc času než doma. A když nemáte rozvrzané židle a rozviklaný stůl u sebe v obýváku, proč byste se s nevhodným nábytkem měli trápit v práci?
5. prosinec 2022
Hledání práce: V těchto profesích je v Německu nejvíce volných pracovních míst
Současný pracovní trh v Německu je pro vzdělané a zkušené lidi velmi atraktivní. Volných pracovních míst je mnoho, takže kvalifikovaní pracovníci mají možnost vybírat z široké nabídky zaměstnavatelů.
22. listopad 2022
Delegujte, abyste mohli volně dýchat
Nevíte, kam dřív skočit, zatímco vaši podřízení nemají co na práci? Nejvyšší čas začít s delegováním, vám dá čas a energii na to důležité, co můžete vyřídit jedině vy.
10. listopad 2022
Crowdfunding: Jak z crowdfundingové kampaně vytěžit maximum!
Pro malé a začínající společností může crowdfunding představovat velmi užitečný nástroj pro získávání finančních prostředků. Přečtěte si tipy, jak vést úspěšnou crowdfundingovou kampaň.
23. září 2022
Jaké jsou přínosy MBA studia v krizových dobách? Zjistili jsme přímo od absolventů.
Absolventi institutu CEMI si získání titulu MBA pochvalují – vyplývá tak z průzkumu agentury STEM/MARK zaměřené na přínos MBA v době pandemie a následné geopolitické i ekonomické krize.
29. srpen 2022
Online MBA studium: Cesta k udržitelnější budoucnosti
Úspora nejen času a peněz, ale také přírodních zdrojů nebo energie. To jsou jen některé z pozitivních dopadů online studia MBA.
17. srpen 2022
ESG: Jak povinné měření udržitelnosti a společenského dopadu ovlivní firmy?
Co přesně se skrývá pod zkratkou ESG, proč je ESG pro firmy nyní důležitější než kdykoli předtím, jaký je význam environmentálních, sociálních a řídících faktorů podnikání a jak je efektivně řídit?
13. červenec 2022
Proč je důležité, aby měla firma pevné vize a hodnoty?
Vize, poslání a hodnoty podniku – o co přesně se jedná a proč jsou pro firmu tak důležité?
Chci vědět více
Chci vědět více

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy o studiu MBA či LLM.
Neváhejte nás proto kontaktovat.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

* Data v kalkulaci vychází z průzkumu mezi absolventy MBA studia na institutu CEMI, realizovaného agenturou STEM/MARK v červnu 2022.