100% ONLINE STUDIUM MBA, LLM & DBA, JIŽ OD 77.900 KČ!
Kalkulátor finančního přínosu MBA studia Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

Aktuality

Akční sleva MBACKTOSCHOOL !Prodlouženo s přihlášením do 25.10.2020! Již od 77.900,-Kč
14.10.2020 Akční sleva MBACKTOSCHOOL !Prodlouženo s přihlášením do 25.10.2020! Již od 77.900,-Kč
Nabízíme výběr ze tří cenových úrovní – od MBA PURE, která obsahuje vše, co je potřeba pro úspěšné absolvování MBA studia a začíná již na částce 77.900 Kč, přes MBA PREMIUM, což je zlatá střední cesta s nejvíce benefity v ceně, až po exkluzivní MBA PLATINUM pro ty z vás, kteří se spokojí vždy jen s tím nejlepším. K jednotlivým variantám si v našem konfigurátoru můžete dále nastavit volitelné služby z vyšších variant a namíchat si tak svůj mix přesně pro vaše potřeby. Všechny cenové varianty přitom obsahují: neomezený přístup do studijního systému iTutor po dobu studia, zpracování přihlášky ke studiu ZDARMA, kompletní studijní materiály, online konzultace s lektory a také plnou administrativní podporu studijního oddělení.  Zkuste si nakonfigurovat své MBA studium ještě dnes! 
více
Quo vadis, Evropo?
4.9.2020 Quo vadis, Evropo?
Polemický příspěvek se zamýšlí nad perspektivami vývoje Evropy, zejména v kontextu s různými myšlenkovými a názorovými proudy (a jejich možného pozadí), včetně možných dopadů na směřování Evropy jako kontinentu respektive kulturně-civilizačního okruhu.
více
Chci vědět více
Chci vědět více

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy o studiu MBA či LLM.
Neváhejte nás proto kontaktovat.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

* Data v kalkulaci vychází z průzkumu STEM/MARK mezi 200 absolventy MBA studia na institutu CEMI z let absolvování 2012-2018.