100% ONLINE STUDIUM MBA, MSc & LLM JIŽ OD 99.900 KČ - PŘIHLÁŠKY DO 31. 12. 2023
Kalkulátor finančního přínosu MBA studia Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

Blog

26. duben 2023
Autentický marketing: využijte kouzlo opravdovosti
Žijete v souladu s tím, co ukazujete světu, a promítáte to do svého byznysu? Autenticita může rozhodnout o úspěchu podnikání. Nakolik jste tedy autentičtí v marketingu?
11. duben 2023
Kreativita je jako sval, který je třeba trénovat
Žádná úspěšná firma se neobejde bez jedinečných nápadů a originálních řešení. Tvořiví lidé, ať už jako potenciální šéfové nebo řadoví zaměstnanci, jsou na trhu práce žádané „zboží“.
5. duben 2023
Co je prokrastinace a jak se jí vyhnout?
Prokrastinace je fenomén, který může mít negativní dopad na život každého z nás. Je to zbytečné oddalování práce, což může vést k velkému stresu a nižší produktivitě.
29. březen 2023
Technika Pomodoro: Jak zlepšit svou produktivitu pomocí 25minutových intervalů
Mnoho z nás má v práci spoustu úkolů a málokdy víme, kde začít. Často se stává, že trávíme hodiny sezením a hledáním motivace k práci. Co nám pomůže? Technika Pomodoro.
22. březen 2023
Co je workoholismus a jak se mu vyhnout?
Pracovitost a workoholismus nejsou synonyma, i když se v naší společnosti, jež vyzdvihuje pracovní výkon, často zaměňují. Máte rádi svou profesi? A víte určitě, že nemáte nakročeno k závislosti?
15. březen 2023
Co je pravda a co ne? 7 nejčastějších mýtů okolo studia MBA
Zvažujete studium MBA, ale myslíte si, že to není nic pro vás. K MBA se váže řada domněnek, které jsou sice rozšířené, zato nepravdivé. Vybrali jsme pro vás ty nejfrekventovanější.
1. březen 2023
Co je to mentoring a je pro vás vhodný?
Chystáte se podnikat, změnili jste obor působnosti, v práci vás povýšili? V tyto přelomové okamžiky přijdou vhod vhod informace a zkušenosti někoho zběhlejšího v oboru, a od toho je tu mentor.
21. únor 2023
LinkedIn: Jak ho správně využívat pro svoji profesi?
Existuje sociální síť, kde najdete práci, potkáte lidi stejné profese, máte šanci představit novinky ve svém podnikání, a to vše úplně zadarmo!
1. únor 2023
Networking: jak správně navazovat kontakty?
Networking je vytváření sítě fungujících kontaktů, které ale klidně můžete navazovat v autobuse nebo na skalním převisu.
18. leden 2023
Nebojte se chyb, spřátelte se s nimi
I když řídíte tým a jde vám o to, aby nechybovali vaši podřízení, potřebujete se nejprve srovnat s vlastní omylností. V naší společnosti, pro kterou je jakýkoliv přešlap noční můra, to není snadné.
29. prosinec 2022
Promyšlené firemní benefity lákají a motivují   
Vhodně vybrané firemní benefity při jednání s šikovným uchazečem často fungují jako eso v rukávu. Dokážou přilákat nové pracovníky a ty stávající motivovat k lepší práci?
15. prosinec 2022
Jak si užít Vánoce bez stresu?
Vánoční svátky jsou pro mnoho lidí obdobím radosti a oslav, ale mohou také přinést stres a napětí. Jak se vyhnout stresu a užít si Vánoce s rodinou v pohodě? Přinášíme vám několik tipů.
Chci vědět více
Chci vědět více

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy o studiu MBA či LLM.
Neváhejte nás proto kontaktovat.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

* Data v kalkulaci vychází z průzkumu mezi absolventy MBA studia na institutu CEMI, realizovaného agenturou STEM/MARK v červnu 2022.