Cena MBA a LLM studia

 

thumbnail

Víte, že nyní si můžete vybrat variantu školného přesně na míru? 

Nově totiž nabízíme výběr ze tří cenových úrovní – od MBA PURE, která obsahuje vše, co je potřeba pro úspěšné absolvování MBA studia a začíná již na částce 79.900 Kč, přes MBA PREMIUM, což je zlatá střední cesta s nejvíce benefity v ceně, až po exkluzivní MBA PLATINUM pro ty z vás, kteří se spokojí vždy jen s tím nejlepším. K jednotlivým variantám si v našem konfigurátoru můžete dále nastavit volitelné služby z vyšších variant a namíchat si tak svůj mix přesně pro vaše potřeby. Všechny cenové varianty přitom obsahují: neomezený přístup do studijního systému iTutor po dobu studia, zpracování přihlášky ke studiu ZDARMA, kompletní studijní materiály, online konzultace s lektory a také plnou administrativní podporu studijního oddělení. Zkuste si nakonfigurovat své MBA studium ještě dnes! 

Důležité termíny pro všechny obory:

Zahájení   Příjem přihlášek 1. splátka

březen 2020

říjen 2020 

 

do 15.04.2020

do 30.06.2020

Nyní možnost přidat se do běžících kurzů MBA

14 dní od podpisu smlouvy nebo nejpozději jeden den před zahájením studia 

 

Studium MBA jako daňově zvýhodněný benefit:

Výdaje na studium MBA může zaměstnavatel uplatnit v základu daně z příjmu jako výdaje na odborný rozvoj zaměstnanců, jedná se tudíž o daňově uznatelnou položku (dle ustanovení §24 zákona č. 586/1992 Sb. o daních z příjmů, ve znění pozdějších předpisů). V případě, že studium souvisí s podnikáním zaměstnavatele, je tento příjem pro zaměstnance osvobozen dle zákona o daních z příjmů.

Chcete darovat studium Vašim blízkým? Na požádání Vám vystavíme dárkový certifikát! V případě zájmu nás prosím kontaktujte.

Chci vědět více
Chci vědět více

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy o studiu MBA či LLM.
Neváhejte nás proto kontaktovat.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.
frame-scrollup
Kalkulátor finančního přínosu MBA studia Kalkulátor finančního přínosu MBA studia