100% ONLINE STUDIUM MBA, MSc & LLM JIŽ OD 77.900 KČ - PŘIHLÁŠKY DO 23. 06. 2024
Kalkulátor finančního přínosu MBA studia Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

Studium MBA a LLM online

Jsme specialisté na MBA a LLM studium. S více než 2 200 klienty patříme mezi nejvýznamnější a největší poskytovatele MBA a LLM studia v Evropě.

O studiu

1

Chcete prestižní titul MBA či LL.M.; vyplníte
a odešlete přihlášku.

mac
2
mac

Ve Vámi požadovaný čas Vás budeme kontaktovat ohledně doplnění informací pro vyhotovení smlouvy a způsobu jejího odeslání (elektronicky či poštou).

3

Na začátku MBA/LLM studia probíhá úvodní soustředění studentů v moderních prostorách v centru Prahy. Toto celodenní soustředění se koná v sobotu, aby bylo možné sladit ho s Vašimi pracovními povinnostmi. *

*Toto soustředění je již zahrnuto v ceně od varianty MBA PREMIUM. Úvodní soustředění se nekoná pro obory vyučované v angličtině.

mac
Na soustředění se studenti seznámí s jednotlivými lektory, kteří jim představí vyučované moduly, seznámí je se svými požadavky na úspěšné absolvování a informují je o možnostech dalších konzultací. Soustředění probíhá v příjemných prostorách, podává se občerstvení.
4
mac

E-learningový systém CEMI

V institutu CEMI děláme vše pro to, aby studium MBA, LLM i DBA bylo pro naše studenty co nejpříjemnější a maximálně komfortní.
Tomuto požadavku odpovídá i na míru upravený studijní systém, který je intuitivní, uživatelsky přívětivý a odpovídající nejnovějším e-learningovým trendům. Samozřejmostí je také responzivnost systému, plnohodnotně s ním tak můžete pracovat z libovolného zařízení (PC, smartphone, tablet). Studijní systém CEMI tak představuje skvělý podpůrný nástroj pro vaše 100% online studium.


Vyzkoušet demo

Další MBA či LLM studium pak už probíhá převážně online formou.

Ve studijním systému naleznete ve velmi přehledné formě veškeré studijní materiály a podklady ke studiu, probíhá v něm odevzdávání a hodnocení seminárních prací, můžete v něm komunikovat s lektory, ostatními studenty či se studijním oddělením.

 

 

 

mac
5
mac

Lektoři CEMI se studenty konzultují přes Skype, e-mail, telefonicky nebo osobně.

6

Jednotlivé studijní moduly jsou zakončeny zpracováním seminární práce na zvolené téma.

Student má na splnění 3 pokusy, přičemž v případě neúspěchu lze požádat o mimořádné opravné pokusy. Lektoři jsou zde po celou dobu proto, aby studenta provedli studiem daných modulů a byli mu nápomocni k úspěšnému zakončení daného modulu.

Vybrat obor
mac
7
mac

Předávání diplomů probíhá při slavnostní promoci v Břevnovském klášteře, která je doprovázena živým hudebním vystoupením a slavnostním přípitkem.

Naši studenti v číslech

person

person

Chci vědět více
Chci vědět více

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy o studiu MBA či LLM.
Neváhejte nás proto kontaktovat.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

* Data v kalkulaci vychází z průzkumu mezi absolventy MBA studia na institutu CEMI, realizovaného agenturou STEM/MARK v červnu 2022.