100% ONLINE STUDIUM MBA, MSc & LLM JIŽ OD 99.900 KČ - PŘIHLÁŠKY DO 30. 06. 2024
Kalkulátor finančního přínosu MBA studia Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

STUDUJTE MBA Z POHODLÍ SVÉHO DOMOVA!

22. únor 2017
STUDUJTE MBA Z POHODLÍ SVÉHO DOMOVA!

Uvažujete o dalším osobním rozvoji, ale překážkou je vám časová náročnost, pracovní vytíženost či dokonce vzdálenost? Věřte, že v tom nejste sami. Stejné problémy řeší až 80 % uchazečů o profesní MBA vzdělávání, kteří ačkoli jsou velmi zaneprázdněni, stále hledají vhodný způsob jak se efektivně dále vzdělávat. Také patříte mezi ty, kteří se na nedostatek času snaží všemožně vyzrát? Pak jistě oceníte možnost moderní formy vzdělávání, kterou je studium online.

Práci, rodinu i studium zvládnete najednou

Interaktivní online studium je alternativní forma vzdělávání pro všechny, kteří chtějí skloubit práci se studiem a rodinou dohromady. Právě časová flexibilita je to, kvůli čemu je online studium stále více oblíbené. Nejen že umožňuje vzdělávat se odkudkoli na světě, kdykoli zrovna potřebujete, ale zároveň odpadá i tolik nenáviděné a náročné dojíždění do školy. Jediné, co se od vás vyžaduje, je přístup k internetu. Možná se ptáte, jak je možné studovat bez neustálého kontaktu s vyučujícími a zda vůbec takováto forma studia splňuje přísné nároky na kvalitní MBA vzdělávání? Aby bylo online studium maximálně efektivní a získané dovednosti využitelné v praxi, je nezbytné, aby výuka byla vedena profesionálními lektory, odborníky z oboru, kteří jsou schopni zajistit studentům kvalitní zpětnou vazbu na jakýkoli dotaz a poskytnout plnohodnotné informace, které jsou klíčem k jejich dalšímu rozvoji.

 

Jak studium MBA probíhá?

 

Jednoduchý a užitečný studijní systém

Nepostradatelnou součástí online studia je samozřejmě výukový systém, který obsahuje veškeré informace a potřebné studijní materiály ke každému vzdělávacímu programu. Na institutu CEMI umožňujeme studentům přístup do výukové platformy FRONTER. Práce s ní je uživatelsky velmi snadná a zároveň poskytuje veškerou bezpečnost uložených dat. Tento atraktivní výukový systém bez zbytečností navíc je uzpůsoben potřebám našich studentů a nabízí prakticky vše, co si lze při učení formou e-learningu přát. Výuka je tedy koncipována tak, abychom maximálně ušetřili jejich čas a zároveň nabídli kvalitní formu vzdělání, které lze dokončit již za 1 rok.

Online studium využívající veškeré možné dostupné technologie se postupně dostává do popředí a stává se nedílnou součástí moderní doby. Kvalitou je srovnatelné s klasickými formami prezenční výuky a pokud máte v sobě odhodlání a chuť na sobě dále pracovat, zdokonalovat se v praxi, vzdělávat se v moderních principech podnikání, je pro vás online studium MBA ta správná cesta.

Chci vědět více
Chci vědět více

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy o studiu MBA či LLM.
Neváhejte nás proto kontaktovat.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

* Data v kalkulaci vychází z průzkumu mezi absolventy MBA studia na institutu CEMI, realizovaného agenturou STEM/MARK v červnu 2022.