100% ONLINE STUDIUM MBA, MSc & LLM JIŽ OD 77.900 KČ - PŘIHLÁŠKY DO 23. 06. 2024
Kalkulátor finančního přínosu MBA studia Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

7 aplikací pro lepší pracovní tempo při práci z domova

8. květen 2020
7 aplikací pro lepší pracovní tempo při práci z domova

Jak udržet svůj tým zaměstnanců v dobré pracovní kondici, když se kvůli pandemii Covid-19 rozutíkal do svých domovů? Jak se soustředit na práci mimo svou kancelář? V této situaci přijde vhod několik tipů na aplikace, které přispějí k soudržnosti týmů, k lepšímu soustředění i pracovnímu nasazení a nakonec i k lepší pracovní pohodě.

Udržte dynamiku práce v týmu

Microsoft Teams

Pracovní týmy snadno řídíte pomocí aplikace Microsoft Teams. Je zdarma pro každého, kdo komerčně využívá systém Office 365. Aplikace funguje na notebooku, smartphonu i tabletu. Snadno si vytvoříte pracovní prostor pro sebe a pro svůj tým. Jakmile máte tým sestavený, můžete organizovat práci na projektech. Snadno zjistíte, kdo se s prací opožďuje i zda dodržujete rozpočet. S členy týmu můžete konverzovat a sdílet dokumenty nebo si snimi naplánovat virtuální schůzku

Freelo

Nástroj na organizaci práce a komunikaci v týmu při plnění úkolů. K řešení projektů si přizvete vhodné partnery a zadáváte jim úkoly. Přitom se ukládá veškerá komunikace v týmu a přehledně se zobrazuje. Úkoly se mohou zobrazit v kalendáři, který je kompatibilní s Google kalendářem. Velmi příhodné je nastavit si čas a rozpočet a stále sledovat kolik času a peněz zbývá na dokončení projektu a zároveň mít přehled o plnění termínů u jednotlivých úkolů. V aplikaci sdílí tým veškeré dokumenty daného projektu.

 • Mobilní platformy: iOS, Android
 • Cena:
  Zdarma pro dva aktivní projekty a dva přizvané uživatele a 222 MB na data
  Placená verze: 590 Kč měsíčně bez DPH pro 20 aktivních projektů, neomezený počet uživatelů a 10 GB na data.
 • Ke stažení: Google PlayApp Store
 • freelo.cz/cs

Pohlídejte si, kde ztrácíte čas

RescueTime

Podle času, který strávíte v různých aplikacích nebo na webových stránkách, umí aplikace RescueTime pohotově spočítat, kolik času vám zabírá komunikace e-mailem, chaty, schůzky, či vyhledávání informací na webu apod. Zkontroluje dokonce, jak dlouho jste byli na obědě. A chcete-li se lépe soustředit, můžete si i zablokovat stránky či aplikace, které z práce vyrušují. Můžete si také stanovit cíle a sledovat, jak se vám je daří plnit.

 

Swipetimes Time Tracker

Odpracovaný čas počítá jednoduchá aplikace Swipetimes Time Tracker. Jakmile si vytvoříte projekt, objeví se na displeji smartphonu ikonka Work. Kliknutím začne počítat odpracovaný čas. Pro každý den si nastavíte cílový čas a aplikace porovná skutečnost oproti plánu. Aplikace napoví, jak se svým časem hospodaříte. Data lze exportovat do Excelu, CSV nebo XML souboru.

 

Zlepšete svůj výkon

Lucidchart

Vykouzlí z dat přehledné diagramy

Máte spoustu dat a rádi byste je znázornili v přehledných diagramech? S aplikací Lucidchart to zvládnete užitím klávesových zkratek a několika kliknutí. Lucidchart si poradí z daty z mnoha různých zdrojů: Excel, Zapier, Salesforce, LinkedIn Sales Navigator atd. Začnete tím, že si vytvoříte vlastní dokument nebo si vyberete z mnoha šablon. Pak si zvolíte ze stovek tvarů, barev a podkladů. Výsledkem bude, že se z nepřehledných sloupců dat stanou názorné diagramy a grafy. Lucidchart tedy zlepší vaší produktivitu, a nejen to. Do práce s daty můžete přizvat členy týmu a spolupracovat s nimi.

 • Mobilní platformy: iOS, Android
 • Cena:
  Základní verze zdarma: úvodní knihovny tvarů a 100 základních šablon
  Plná verze: 7,95 USD/měsíc
 • Ke stažení na App Store , Google Play
 • lucidchart.com/
   

10to8

Pomůže s plánováním schůzek

Použít ke sjednávání schůzek online rezervační stránku umožňuje aplikace 10to8. Necháte své partnery, aby do rezervační tabulky sami navrhovali, kdy se jim schůzka hodí. Nemusíte si s nimi opakovaně telefonovat, ale jen sledujete, jaký čas schůzky navrhují. Odpadá tedy obvyklý e-mailový ping-pong. Aplikace 10to8 pracuje v cloudu a nové návrhy na schůzky od klientů se okamžitě objeví na vaší obrazovce. Stoprocentní bezpečnost zajišťuje zašifrování stejné úrovně, jaké mají banky. Do aplikace 10to8 se dostanete z jakéhokoli zařízení a operačního systému. Nemusíte si aplikaci stahovat, přesto máte svůj diář stále při sobě.

 • Platformy: Apple, Windows. Alexa, Firefox, Google Chrome
 • Cena:
  Verze zdarma: pro malé podniky – 100 schůzek za měsíc
  Placené verze: od 9,6 USD
 • Stažení: https://10to8.com/

Signer

Podepisujte smlouvy z mobilního telefonu

Kdo by se nechtěl vyhnout povinnosti chodit s dokumenty na úřady nebo na poštu. Pomocí aplikace Signer snadno zpracujete PDF dokumenty, opatříte je elektronickým podpisem a zašlete na úřad e-mailem nebo datovou schránkou. Zvolit můžete podpis s časovým razítkem pro PDF dokumenty, XML data, vizualizovaný podpis i prostou parafu. Aplikace má funkce ověřování podpisů a evidence podepsaných dokumentů.

 • Platformy: Windows, Apple a Android
 • Cena: na 14 dní zdarma včetně 25 razítek
  Pro osobní použití: 2 400 Kč/rok
  Pro firmy: 6 900 Kč/rok
 • Stažení: https://www.602.cz/signer/#stahnout
Chci vědět více
Chci vědět více

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy o studiu MBA či LLM.
Neváhejte nás proto kontaktovat.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

* Data v kalkulaci vychází z průzkumu mezi absolventy MBA studia na institutu CEMI, realizovaného agenturou STEM/MARK v červnu 2022.