100% ONLINE STUDIUM MBA, MSc & LLM JIŽ OD 77.900 KČ - PŘIHLÁŠKY DO 23. 06. 2024
Kalkulátor finančního přínosu MBA studia Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

PhDr. Petra Drahoňovská

Vyučuji tyto předměty:

PhDr. Petra Drahoňovská

VYUČUJI V TĚCHTO OBORECH *

* V případě, že se zde nezobrazuje žádný obor, lektor vyučuje volitelné předměty.

PhDr. Petra Drahoňovská

Na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy absolvovala obor Veřejná a sociální politika & sociologie. Rigorózní práci zpracovala na téma: Perspektivy institucionálních aktérů poskytujících další vzdělávání. Dlouhodobě se podílí na popularizaci, systémovém rozvoji a profesionalizaci oboru kariérové poradenství, je spoluautorkou národní kvalifikace pro tento obor, ve kterém zároveň předsedala několik let odborné komisi pro zkoušení kvalifikace. Její doménou je lektorování, individuální konzultace (koučink i mentoring) a metodická práce na didaktických materiálech online i offline. Jako host přednáší na univerzitách UK, ČVUT, UPOL, MUNI, VUT, ad. Dva roky byla vybrána mezi top české Google Certified Trainers. Několikrát získala Národní cenu kariérového poradenství. Jako externí lektor a kouč pracovala pro více než 50 českých korporátů a středních firem.

Praxi od roku 2004 rozvíjí na pomezí oblastí HR, kariérového poradenství, řízení projektů a marketingu. Právě tato kombinace a oborové přesahy jí vedly k zaměření se na téma osobního marketingu a firemního ambasadorství zejména na profesních sociálních sítích, které propojuje práci s brandingem firmy a osobní značkou zaměstnanců. 

Od 2016 žije v ČR, Mexiku, Guatemale.

Video

Chci vědět více
Chci vědět více

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy o studiu MBA či LLM.
Neváhejte nás proto kontaktovat.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

* Data v kalkulaci vychází z průzkumu mezi absolventy MBA studia na institutu CEMI, realizovaného agenturou STEM/MARK v červnu 2022.