100% ONLINE STUDIUM MBA, MSc & LLM JIŽ OD 99.900 KČ - PŘIHLÁŠKY DO 30. 06. 2024
Kalkulátor finančního přínosu MBA studia Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

Joelle Bhullar, MBA

Vyučuji tyto předměty:

Joelle Bhullar, MBA

VYUČUJI V TĚCHTO OBORECH *

* V případě, že se zde nezobrazuje žádný obor, lektor vyučuje volitelné předměty.

Joelle Bhullar, MBA

Joelle Bhullar získala titul MBA na obchodní fakultě University of Wisconsin Eau Claire. Navštěvovala také Milwaukee Institute of Art and Design, fakultu výtvarných umění, a v roce 2002 získala titul BFA. Od roku 2008 využívá Joelle Bhullar hodnotící nástroje k vyhodnocování kvality programu a k provádění úprav s cílem zvýšit efektivitu každodenního provozu.

Jako umělecká ředitelka založila pro místní neziskovou organizaci interní oddělení grafického designu. Má zkušenosti s distančním vzděláváním pomocí online vzdělávacích platforem, jako jsou Microsoft Blackboard a D2L, a s vytvářením interaktivních a společných vzdělávacích programů. V současné době Joelle Bhullar pracuje na vývoji nástrojů pro tvorbu výkazů a kalkulací nákladů, které zvyšují efektivitu v marketingových a finančních odděleních. '

"Spolupráce s CEMI a interakce se studenty mě velmi baví. Těším se, že budu moci každému studentovi pomoci naplno rozvinout jeho potenciál a dosáhnout jeho studijních cílů."

 

Chci vědět více
Chci vědět více

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy o studiu MBA či LLM.
Neváhejte nás proto kontaktovat.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

* Data v kalkulaci vychází z průzkumu mezi absolventy MBA studia na institutu CEMI, realizovaného agenturou STEM/MARK v červnu 2022.