100% ONLINE STUDIUM MBA, MSc & LLM JIŽ OD 99.900 KČ - PŘIHLÁŠKY DO 30. 06. 2024
Kalkulátor finančního přínosu MBA studia Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

B.Eng. Tomas Andres Hernandez

B.Eng. Tomas Andres Hernandez

VYUČUJI V TĚCHTO OBORECH *

* V případě, že se zde nezobrazuje žádný obor, lektor vyučuje volitelné předměty.

B.Eng. Tomas Andres Hernandez

Pan Andres vystudoval automatizaci a výkonovou elektroniku (UPV - Valencie), bakalářské studium elektroniky s vyznamenáním (Middlesex - Londýn), Executive MBA (APD-PEAKS Business School), CAD/CAM/CIM Master (UPV - Valencie) a absolvoval mimo jiné IESE Business School, AENOR a SGS.

Pan Andres působí v soukromých společnostech a různých oblastech podnikání od roku 1997, takže jeho přístup k tématům je široký a hluboký z profesionálního hlediska a blízký řízení a zvládání reálných situací. V roce 2000 začal revidovat a vytvářet strategický plán pro asijské trhy a již řadu let spolupracuje v různých řídících výborech v různých průmyslových odvětvích (především v automobilovém průmyslu a výrobě elektroniky). Od roku 2018 zastává pozici ředitele kanceláře projektového řízení v globální společnosti Fermax Electronica jako zkušený tvůrce týmů a kouč zodpovědný za řízení vývoje nových produktů od nápadu až po uvedení na trh a za analýzu a kontrolu zdrojů, investic, plánování a realizaci.

Pan Andres spolupracuje s různými obchodními školami a působí již řadu let jako lektor pro posluchače ve více než 10 zemích. Jeho přístup k těmto předmětům kombinuje nástroje a metody s jeho dlouholetými zkušenostmi a příběhy o úspěších, aby studenti dosáhli hlubokého poznání, které lze využít v reálných situacích.

Chci vědět více
Chci vědět více

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy o studiu MBA či LLM.
Neváhejte nás proto kontaktovat.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

* Data v kalkulaci vychází z průzkumu mezi absolventy MBA studia na institutu CEMI, realizovaného agenturou STEM/MARK v červnu 2022.