100% ONLINE MBA STUDIUM, MSc, MHA & LLM JIŽ OD 76.900 KČ - PŘIHLÁŠKY DO 31. 01. 2025 
Kalkulátor finančního přínosu MBA studia Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

Martina Javůrková, MBA

Founder & Principal Lecturer - Dimensions Consulting Services s.r.o.
Martina Javůrková, MBA

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA
2012 / 2013

Pre štúdium na Central European Management Institute som sa rozhodla na základe toho, že vyučujícimi sú lektori z praxe ako aj z akademickej sféry, škola disponuje moderným on-line vzdelávacím systémom a tiež kvôli predmetom, ktoré boli súčasťou môjho vybraného odboru, konkrétne ma zaujímali predmety manažment osobného rozvoja a koučing pre manažérov. Tieto predmety predčili moje očakávania, čo sa týka obsahu a hĺbky, ako aj náročnosti štúdia. Prínosom bola pre mňa možnosť konzultovať s lektormi vo večerných hodinách, kedy som mala čas a mohla som sa problematike jednotlivých predmetov venovať naplno. Nielen lektori, ale aj vedenie inštitútu a štúdijné oddelenie boli počas môjho štúdia maximálne profesionálni a korektní. Rada by som podčiarkla fakt, že napriek tomu, že som patrila medzi platiacich študentov, lektori boli nároční a spätná väzba bola vždy poctivá, férová. Taktiež sa mi veľmi páčilo, že aj napriek virtuálnej forme štúdia CEMI nám pomohlo vybudovať príjemnú komunitu v našom ročníku, čo bolo pre mňa vysoko motivačné. Na záver by som rada spomenula, že hoci počas štúdia som pôsobila vo vrcholovej manažérskej pozícii v medzinárodnej spoločnosti, vďaka tomu, čo som sa naučila na CEMI, sa mi podarilo realizovať svoj dávny sen a založiť vlastnú vzdelávaciu spoločnosť. Ďakujem CEMI za vedomosti, inšpiráciu a povzbudenie ku ďalším úspešným krokom v mojej kariére.

Absolventi CEMI

Gjergj Duma, MBA Jak správně sestavit tým a přemýšlet týmově, byl jeden z důležitých poznatků studia MBA

Gjergj Duma, MBA ,Finanční manager

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2021 / 2022
Ing. Karel Holub, MBA Studium na CEMI v oboru exekutivní management byl správný krok, který mi pomohl k rozvoji pracovního života.

Ing. Karel Holub, MBA ,Lean Six Sigma, OpEx ředitel CZ a SK, SVEL Group

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2020 / 2021
Ing. Václava Vurmová, MBA „Osobně jsem měla před zahájením obavy ohledně časového zvládnutí studia, avšak za pomoci pracovníků institutu a online formě vzdělání jsem vše nakonec zdárně zvládla."

Ing. Václava Vurmová, MBA ,Ředitel kvality pro ČR - Mubea spol. s r.o.

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2016 / 2017
Ing. Martin Novák, MBA „Lektoři a přednášející byli ochotní pomoci, velmi oceňuji jejich vstřícný přístup k výuce a širokou nabídku konzultací. Obával jsem se časové náročnosti studia, ale díky on-line formě studia se vše dalo snadno zvládnout."

Ing. Martin Novák, MBA ,Koordinátor vývoj sedaček, ŠKODA AUTO a.s.

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2017 / 2018
Milan Klempár, MBA Vybral jsem si CEMI, protože jsem se chtěla naučit principy podnikání, strategii a řízení.

Milan Klempár, MBA ,Ředitel - Novoteam s.r.o.

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2014 / 2015
Ing. Antonín Dvorník, MBA „Dlouho jsem hledal školu, kde bych mohl skloubit své časté služební cesty a studium MBA. CEMI mi padlo do oka na internetu a bylo vybráno."

Ing. Antonín Dvorník, MBA ,Strategic Sourcing Specialist

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2016 / 2017
Chci vědět více
Chci vědět více

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy o studiu MBA, MHA, MSc či LLM.
Neváhejte nás proto kontaktovat.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

* Data v kalkulaci vychází z průzkumu mezi absolventy MBA studia na institutu CEMI, realizovaného agenturou STEM/MARK v červnu 2022.