kpt. Ing. Bc. Lenka Kubálková, MBA
Absolvent oboru
Studium na CEMI institutu pro mne bylo jednoznačně přínosem, jak v soukromém, tak profesním životě. Přístup lektorů hodnotím velmi pozitivně. Již na úvodním soustředění a při následných konzultacích jsem se setkala vždy jen s vřelým a vstřícným jednáním. Stejně tak spolupráci se zaměstnanci institutu nelze nic vytknout. Výhodou zvolené formy studia byla pro mne časová flexibilita, možnost přizpůsobit studium aktuálnímu pracovnímu vytížení. Příjemnou zkušeností byla i práce a komunikace v přehledném systému Fronter. V rámci své profese u bezpečnostních sborů jsem ocenila příležitost získané znalosti a vědomosti aplikovat v praxi, stejně jako seznámení se s řadou zajímavých osobností. Studium nového oboru Bezpečnostní a krizový management považuji za vysoce prestižní, napomáhající osobnímu a profesnímu rozvoji a mohu je svým kolegům i dalším zájemcům o bezpečnostní problematiku rozhodně doporučit.
Absolventi CEMI
„Studium na CEMI bych doporučila svým známým i kolegům, neboť bylo velmi zajímavé a přínosné. Spolupráce s lektory byla na vynikající profesionální úrovni. Přístup k materiálům, který byl prostřednictvím studijního systému, byl rovněž vynikající.“
Věra Sáblíková, MBA ,Referent specialista na Vojenské akademii Vyškov
MBA - Bezpečnostní a krizový management
"Institut bych mohl s klidným svědomím doporučit dalším potenciálním uchazečům, kteří hledají studium MBA. Vždy mi bylo ve všem vyhověno a obsah splnil moje očekávání."
Ing. Filip Onderka, PhD., MBA ,Armáda, vojenský pilot
MBA - Bezpečnostní a krizový management
„Vzdělání rozhodně přispělo k mému osobnímu a profesnímu rozvoji, posunulo kladně i mé sebevědomí. Rovněž oceňuji vstřícnost a flexibilitu vedení institutu."
Ing. Pavel Kácl, MBA ,Voják, náčelník štábu Posádkového velitelství Praha
MBA - Bezpečnostní a krizový management
Díky studiu MBA jsem si rozšířil a prohloubil vědomosti a lépe se orientuji v problematice.
Ing. Pavol Ihnat, MBA ,Zástupca veliteľa hasičského a záchranného útvaru hlavného mesta SR Bratislavy
MBA - Bezpečnostní a krizový management
„Velmi kladně hodnotím lektory, neboť se jedná o zkušené profesionály nejen z pohledu lektorství jako takového, ale je vidět, že za sebou mají rozsáhlou praxi v oborech, které přednášejí."
Ing. Jiří Havlišta, MBA ,Velitel čety HZS Liberecký kraj
MBA - Bezpečnostní a krizový management
„Nejvíce mne zaujaly a obohatily předměty od paní Mgr. Lenky Jakubcové, Ph.D. Přínos ve studiu spatřuji zejména v tom, že jsem si mohl rozšířit obzor v oblasti komunikace s lidmi a personální management.. Studium na CEMI bych určitě doporučil."
Ing. Martin Tomášek, MBA ,Velitel stanice Cheb
MBA - Bezpečnostní a krizový management