Ing. Vladimír Kocúrek, MBA

Ekonomický riaditeľ univerzitnej nemocnice v Bratislave
Ing. Vladimír Kocúrek, MBA

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA
2017 / 2018

"O možnosti študovať na CEMI som sa dozvedel od kolegu, ktory štúdium absolvoval pred 3 rokmi. Dnešná doba si vyžaduje neustále dopĺňať nové vedomosti, prípadne vedomosti už získané v minulosti, prispôsobiť aktuálnym požiadavkam. Toto mi plne poskytlo štúdium na CEMI. Medzi predmety, ktoré by som chcel vyzdvihnút nesporne patria Management osobního rozvoje, Manažérska ekonomika, Marketing, Spoločenská zodpovednost a Koučing.

Lektori CEMI sú podľa mojho názoru vyberaní veľmi uvážene, s cieľom obohatiť študentov po teoretickej  aj praktickej stránke. Vyzdvihol by som  predovšetkým prácu pani docentky Bedrnovej, pani Matouškovej, pani Mikšovskej, či pana Kolářa. ON LINE štúdium mi ušetrilo množstvo času, ktoré berie predovšetkým cestovanie a klasická forma štúdia. Jednoznačne doporučujem, študujete vtedy keď máte čas.

Štúdium na CEMI je využiteľné v praxi, mne osobne pomohlo v príprave projektov, strátegie a samotného riadenia. Pre mňa to boli ako nové vedomosti,  tak aj nový pohľad na poznatky ktorými som už disponoval."

 

Absolventi CEMI

Bc. Margarita Raskina, MBA „CEMI mi doporučila má známá, také absolventka tohoto Institutu. Bylo pro mě velice příjemné zjistit, že můžu MBA studovat pouze online, z pohodlí domova nebo z práce."

Bc. Margarita Raskina, MBA ,IT projektový manažer

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2017 / 2018
Ing. Naděžda Mauleová, MBA „Největší přínos MBA studia na CEMI spatřuji v tom, že mě donutilo s velkým předstihem přemýšlet a pracovat na koncepci budoucího rozvoje příspěvkové organizace, ve které již 20 let pracuji."

Ing. Naděžda Mauleová, MBA ,Ředitelka - VOŠ a SPŠE Plzeň

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2011 / 2012
Ing. Bohumil Bořecký, MBA Doporučuji, kvalitní vzdělávací program, náročné studium, výborní vyučující.

Ing. Bohumil Bořecký, MBA ,Amedeo s.r.o. Kyjov jednatel

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2014 / 2015
Ing. Antonín Dvorník, MBA „Dlouho jsem hledal školu, kde bych mohl skloubit své časté služební cesty a studium MBA. CEMI mi padlo do oka na internetu a bylo vybráno."

Ing. Antonín Dvorník, MBA ,Strategic Sourcing Specialist

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2016 / 2017
Ing. Mgr. Karel Bendl, MBA, LL.M. „Studium na CEMI mě velmi mile překvapilo svou vstřícností ke studentům, kvalitními studijními materiály a podklady i vysokou profesionalitou  a erudicí jednotlivých lektorů."

Ing. Mgr. Karel Bendl, MBA, LL.M. ,Ředitel správy městských lesů, odborný lesní hospodář

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2013 / 2014
Ing. Miroslav Rybár, MBA „Nejtěžší a zároveň nejpřínosnější byly předměty Management osobního rozvoje a Koučování. Lektoři byli profesně velmi způsobilí, měli nám co předat."

Ing. Miroslav Rybár, MBA ,Výkonný ředitel RYBÁR s.r.o.

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2017 / 2018
Chci vědět více
Chci vědět více

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy o studiu MBA či LLM.
Neváhejte nás proto kontaktovat.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.
frame-scrollup
Kalkulátor finančního přínosu MBA studia Kalkulátor finančního přínosu MBA studia