Ing. Jozef Hudák, MBA

jednatel soukromé společnosti
Ing. Jozef Hudák, MBA

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA
2012 / 2013

Štúdium MBA na CEMI vrelo odporúčam aj iným kolegom, času na štúdium je vždy málo a učiť sa treba skutočne celý život. Nové vedné odbory dávajú nové poznanie a možnosť profesionálne rásť, a mať úspech. Nie je to fráza, ale nevyhnutnosť aj pre rozvoj firmy, jej stav konkurencieschopnosti a stability do budúcna. Vybrané predmety v odbore EX sú pre tento účel ako ušité. Dnes už nestačí mať len skúsenosti, lebo celá spoločnosť sa svojim vývojom dostala za posledných cca 20 rokov úplne niekde inde. Nie sme starci aby sme mohli dožiť s vedomosťami z minula. Na manažérskych pozíciach nevyhnutnosť študovať o to viac. Odporučil by som to aj zamestnancom štátnej správy a samospráv, aby vedomosťami konkurovali podnikatelom, potom ich vzájomná symbióza prinesie efekt aj pre podnikateľské prostredie. (zníženie administratívnej záťaže, jednotná metodika, lepšia regulácia, atď.) Výhodou štúdia na CEMI je skrátené obdobie, dobrý výber predmetov a perfektný postup. Nemal som sviatky, voľná a pokoj, ale stálo to za to.

Video

Absolventi CEMI

Josef Sůkop, MBA „V mém rozhodování nebylo rozhodující získání titulu MBA, pro mne bylo prioritou získání informací, které mně pomůžou a usnadní mé podnikání. Studium mně pomohlo k získání a prohloubení mých manažerských dovedností."

Josef Sůkop, MBA ,Jednatel - Elektrikmont s. r. o.

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2014 / 2015
Ing. Václava Vurmová, MBA „Osobně jsem měla před zahájením obavy ohledně časového zvládnutí studia, avšak za pomoci pracovníků institutu a online formě vzdělání jsem vše nakonec zdárně zvládla."

Ing. Václava Vurmová, MBA ,Ředitel kvality pro ČR - Mubea spol. s r.o.

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2016 / 2017
Ing. Martin Novák, MBA „Lektoři a přednášející byli ochotní pomoci, velmi oceňuji jejich vstřícný přístup k výuce a širokou nabídku konzultací. Obával jsem se časové náročnosti studia, ale díky on-line formě studia se vše dalo snadno zvládnout."

Ing. Martin Novák, MBA ,Koordinátor vývoj sedaček, ŠKODA AUTO a.s.

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2017 / 2018
Andrea Brzobohatá, MBA „Za mě byli všichni lektoři absolutně fantastičtí, nejvíc paní Ing. Matoušková."

Andrea Brzobohatá, MBA ,Poslankyně PSP ČR

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2016 / 2017
Ing. Martin Žagan, MBA „Zejména bych chtěl ocenit lidský a kolegiální přístup lektorů, měl jsem pocit opravdové sounáležitosti při studiu."

Ing. Martin Žagan, MBA ,Výkonný ředitel - SYNER VHS Vysočina, a. s.

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2015 / 2016
Ing. Naděžda Mauleová, MBA „Největší přínos MBA studia na CEMI spatřuji v tom, že mě donutilo s velkým předstihem přemýšlet a pracovat na koncepci budoucího rozvoje příspěvkové organizace, ve které již 20 let pracuji."

Ing. Naděžda Mauleová, MBA ,Ředitelka - VOŠ a SPŠE Plzeň

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2011 / 2012
Chci vědět více
Chci vědět více

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy o studiu MBA či LLM.
Neváhejte nás proto kontaktovat.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.
frame-scrollup
Kalkulátor finančního přínosu MBA studia Kalkulátor finančního přínosu MBA studia