100% ONLINE STUDIUM MBA, LLM & DBA, JIŽ OD 94.900 KČ
Kalkulátor finančního přínosu MBA studia Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

Ing. Jozef Hudák, MBA

jednatel soukromé společnosti
Ing. Jozef Hudák, MBA

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA
2012 / 2013

Štúdium MBA na CEMI vrelo odporúčam aj iným kolegom, času na štúdium je vždy málo a učiť sa treba skutočne celý život. Nové vedné odbory dávajú nové poznanie a možnosť profesionálne rásť, a mať úspech. Nie je to fráza, ale nevyhnutnosť aj pre rozvoj firmy, jej stav konkurencieschopnosti a stability do budúcna. Vybrané predmety v odbore EX sú pre tento účel ako ušité. Dnes už nestačí mať len skúsenosti, lebo celá spoločnosť sa svojim vývojom dostala za posledných cca 20 rokov úplne niekde inde. Nie sme starci aby sme mohli dožiť s vedomosťami z minula. Na manažérskych pozíciach nevyhnutnosť študovať o to viac. Odporučil by som to aj zamestnancom štátnej správy a samospráv, aby vedomosťami konkurovali podnikatelom, potom ich vzájomná symbióza prinesie efekt aj pre podnikateľské prostredie. (zníženie administratívnej záťaže, jednotná metodika, lepšia regulácia, atď.) Výhodou štúdia na CEMI je skrátené obdobie, dobrý výber predmetov a perfektný postup. Nemal som sviatky, voľná a pokoj, ale stálo to za to.

Video

Absolventi CEMI

Ing. Slavomír Břečka, MBA "Studium na CEMI jsem si zvolil proto, abych si rozšířil obzory, a to se mi splnilo. Toto studium bych doporučil svým známým, protože si myslím, že je velkým přínosem pro firemní praxi a pro osobnostní rozvoj".

Ing. Slavomír Břečka, MBA ,Provozní ředitel LGI Czechia, s. r. o.

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2017 / 2018
Jaroslav Minárik, MBA "On-line výuka poskytuje nezvyklou míru časové flexibility a upřímně si neumím představit denní studium s časově náročnou prací, kterou mám."

Jaroslav Minárik, MBA ,Head of Cards Partnerships & Sales - Citibank

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2015 / 2016
Doc. MUDr. Mojmír Lejska, CSc., MBA „Studium na CEMI je velmi velmi moderní. Jako ekonomický laik jsem měl možnost nahlédnout do šíře a složitosti problematiky ekonomie, podnikání a řízení. Byl jsem dále obohacen o zcela konkrétní poznatky, které jsem již uplatnil ve své denní praxi."

Doc. MUDr. Mojmír Lejska, CSc., MBA ,Majitel, jednatel, odborný vedoucí a primář - AFC

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2012 / 2013
Ing. Miroslav Rybár, MBA „Nejtěžší a zároveň nejpřínosnější byly předměty Management osobního rozvoje a Koučování. Lektoři byli profesně velmi způsobilí, měli nám co předat."

Ing. Miroslav Rybár, MBA ,Výkonný ředitel RYBÁR s.r.o.

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2017 / 2018
Ing. Pavel Zinner, MBA "Bylo to trochu náročnější, než jsem předpokládal, projevil se i syndrom studenta a skloubit vše byla velká výzva."

Ing. Pavel Zinner, MBA ,Business manager ve společnosti Novares

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2018 / 2019
Josef Sůkop, MBA „V mém rozhodování nebylo rozhodující získání titulu MBA, pro mne bylo prioritou získání informací, které mně pomůžou a usnadní mé podnikání. Studium mně pomohlo k získání a prohloubení mých manažerských dovedností."

Josef Sůkop, MBA ,Jednatel - Elektrikmont s. r. o.

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2014 / 2015
Chci vědět více
Chci vědět více

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy o studiu MBA či LLM.
Neváhejte nás proto kontaktovat.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

* Data v kalkulaci vychází z průzkumu STEM/MARK mezi 200 absolventy MBA studia na institutu CEMI z let absolvování 2012-2018.