Ing. Jozef Hudák, MBA

jednatel soukromé společnosti
Ing. Jozef Hudák, MBA

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA
2012 / 2013

Štúdium MBA na CEMI vrelo odporúčam aj iným kolegom, času na štúdium je vždy málo a učiť sa treba skutočne celý život. Nové vedné odbory dávajú nové poznanie a možnosť profesionálne rásť, a mať úspech. Nie je to fráza, ale nevyhnutnosť aj pre rozvoj firmy, jej stav konkurencieschopnosti a stability do budúcna. Vybrané predmety v odbore EX sú pre tento účel ako ušité. Dnes už nestačí mať len skúsenosti, lebo celá spoločnosť sa svojim vývojom dostala za posledných cca 20 rokov úplne niekde inde. Nie sme starci aby sme mohli dožiť s vedomosťami z minula. Na manažérskych pozíciach nevyhnutnosť študovať o to viac. Odporučil by som to aj zamestnancom štátnej správy a samospráv, aby vedomosťami konkurovali podnikatelom, potom ich vzájomná symbióza prinesie efekt aj pre podnikateľské prostredie. (zníženie administratívnej záťaže, jednotná metodika, lepšia regulácia, atď.) Výhodou štúdia na CEMI je skrátené obdobie, dobrý výber predmetov a perfektný postup. Nemal som sviatky, voľná a pokoj, ale stálo to za to.

Video

Absolventi CEMI

Ing. Slavomír Břečka, MBA "Studium na CEMI jsem si zvolil proto, abych si rozšířil obzory, a to se mi splnilo. Toto studium bych doporučil svým známým, protože si myslím, že je velkým přínosem pro firemní praxi a pro osobnostní rozvoj".

Ing. Slavomír Břečka, MBA ,Provozní ředitel LGI Czechia, s. r. o.

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2017 / 2018
Mgr. Jitka Křížková, MBA „Během studia se mi podařilo porozumět typickým vzorcům chování u sebe sama a to mi umožnilo získat cenný náhled na své silné stránky i rezervy."

Mgr. Jitka Křížková, MBA ,Zástupce ředitele - ZŠ Dýšin

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2011 / 2012
Ing. Miroslav Rybár, MBA „Nejtěžší a zároveň nejpřínosnější byly předměty Management osobního rozvoje a Koučování. Lektoři byli profesně velmi způsobilí, měli nám co předat."

Ing. Miroslav Rybár, MBA ,Výkonný ředitel RYBÁR s.r.o.

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2017 / 2018
Andrea Brzobohatá, MBA „Za mě byli všichni lektoři absolutně fantastičtí, nejvíc paní Ing. Matoušková."

Andrea Brzobohatá, MBA ,Poslankyně PSP ČR

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2016 / 2017
Ing. Naděžda Mauleová, MBA „Největší přínos MBA studia na CEMI spatřuji v tom, že mě donutilo s velkým předstihem přemýšlet a pracovat na koncepci budoucího rozvoje příspěvkové organizace, ve které již 20 let pracuji."

Ing. Naděžda Mauleová, MBA ,Ředitelka - VOŠ a SPŠE Plzeň

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2011 / 2012
Ing. Jan Vaněk, MBA „Studovat MBA jsme se rozhodli společně s několika kolegy z managementu firmy. Udělali jsme si internetovou rešerši, nastavili hlavní parametry výběru (způsob studia, cena, kredit lektorů), a vyšlo nám CEMI."

Ing. Jan Vaněk, MBA ,Člen představenstva, vedoucí divize Sanačních a ekologických projektů - DEKONTA a.s.

Absolvent oboru

MBA - Executive MBA

2012 / 2013
Chci vědět více
Chci vědět více

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy o studiu MBA či LLM.
Neváhejte nás proto kontaktovat.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.
frame-scrollup