100% ONLINE MBA STUDIUM, MSc & LLM JIŽ OD 99.900 KČ - PŘIHLÁŠKY DO 31. 07. 2024
Kalkulátor finančního přínosu MBA studia Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

PhDr. Petr Šulc

Vyučuji tyto předměty:

PhDr. Petr Šulc

VYUČUJI V TĚCHTO OBORECH *

* V případě, že se zde nezobrazuje žádný obor, lektor vyučuje volitelné předměty.

PhDr. Petr Šulc

Základy poradenské a lektorské práce PhDr. Petra Šulce vycházejí z VŠ studií. Historie PhDr. Petra Šulce naučila kvalitně pracovat se zdroji – pozorně je vyhledávat, důkladně je analyzovat a následně je uceleně a přesvědčivě používat. Klasická filologie ho přivedla k tomu, že má ke komunikaci přistupovat s pečlivostí a zanícením a že forma je zpravidla důležitější než obsah. Díky pedagogice dokáže využívat různorodé metody při výuce a psychologie mu pomáhá lépe vnímat individuální přístup a vyváženě zacházet s racionalitou a emocionalitou.

Manažerskou praxi PhDr. Petr Šulc získal v nadnárodních společnostech, kde vedl několik různých oddělení, podílel se na několika projektech souvisejících se změnou organizační struktury, redesignu procesů nebo vývoje nového produktu.

V současné době pomáhá firmám a jejich pracovníkům k rozvoji, efektivitě, úspěšnosti a radosti z práce a funguji střídavě a dle potřeby v rolích lektora, trenéra či kouče. Ve svých vzdělávacích programech se zaměřuje na různé oblasti řízení firmy (vedení a řízení lidí, firemní strategie, projektový management, efektivita procesů, vnitrofiremní komunikace aj.).

Video

Chci vědět více
Chci vědět více

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy o studiu MBA či LLM.
Neváhejte nás proto kontaktovat.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

* Data v kalkulaci vychází z průzkumu mezi absolventy MBA studia na institutu CEMI, realizovaného agenturou STEM/MARK v červnu 2022.