100% ONLINE STUDIUM MBA, MSc & LLM JIŽ OD 77.900 KČ - PŘIHLÁŠKY DO 23. 06. 2024
Kalkulátor finančního přínosu MBA studia Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

Ing. Denisa Bláhová

Ing. Denisa Bláhová

VYUČUJI V TĚCHTO OBORECH *

* V případě, že se zde nezobrazuje žádný obor, lektor vyučuje volitelné předměty.

Ing. Denisa Bláhová

V oblastech managementu firemních procesů, marketingu, obchodních vyjednávání, osobního rozvoje i komunikace se profesně pohybuje od roku 1995. Pracovala jako manažer kvality a projektový manažer v technických B2B automotive oborech, dále jako manager propagace a komunikace v korporátní sklářské skupině s celosvětovou působností Preciosa, a.s. a jako obchodní a marketingová manager ve firmě Nobilis Tilia s.r.o., vyvíjející a vyrábějící unikátní českou přírodní kosmetiku.

Přes 7 let je na volné noze, konzultuje otázky marketingové, obchodní i věci související s firemními procesy, pomáhá s firemní komunikací, vedením týmů, facilituje osobní i týmová témata, mentoruje a podporuje své klienty v jejich vlastní cestě, důvěře v sebe a ve své schopnosti.

Vystudovala textilní chemii, polymery a zušlechťování na Technické univerzitě v Liberci. V rámci dlouholetého profesního i osobního vzdělávání prošla mnoha managerskými, marketingovými a komunikačnímu kurzy,  dvouletým sebezkušenostním psychoterapeutickým výcvikem, facilitačním vzděláváním a v neposlední řadě se profesionálně věnuje józe a jógové terapii. Souhra těla a mysli je důležitá ve všech oblastech života.

Se svými klienty ze soukromé i firemní sféry řeší komplexní vhled na jejich život, od profesních přes rodinné poměry, formy vztahů, vnímání sebe, vitality těla až po autenticitu projevu a osobního pocitu žití.

Kombinuje postupy z oblasti managementu s technikami z oblasti osobního rozvoje.

Je zastáncem toho, že máme jeden čas, jeden život a je na nás, jak s nám naložíme.

Video

Chci vědět více
Chci vědět více

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy o studiu MBA či LLM.
Neváhejte nás proto kontaktovat.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Kalkulátor finančního přínosu MBA studia

* Data v kalkulaci vychází z průzkumu mezi absolventy MBA studia na institutu CEMI, realizovaného agenturou STEM/MARK v červnu 2022.