E-learningový systém

V létě 2012 se Central European Management Institute rozhodl využívat pro své studenty norskou platformu Fronter, která je výsledkem skandinávského přístupu ke vzdělávání a vizionářství svých tvůrců.

Představuje světovou špičku ve své kategorii již od roku 1998, kdy byl poprvé nasazen na univerzitě v norském Tromsø (která je mimochodem nejseverněji položenou univerzitou vůbec). Díky své mimořádné pružnosti, spolehlivosti a důrazu na praktické užití ve školách všeho druhu se rozšířil do téměř 40 zemí a dnes jej využívá přes 8 milionů lidí.

Vývoj platformy zohledňuje přání uživatelů a ve vizuálně velmi příjemném “balení” nabízí prakticky vše, co si lze při učení s pomocí webu přát. Protože součástí implementace je vždy uzpůsobení vzhledu a funkcionality, získal  náš institut opravdu jedinečné řešení svých potřeb - atraktivní školní systém bez jediného zbytečného tlačítka, který roste společně s našimi potřebami.

 Další informace o této norské vzdělávací platformě můžete nalézt na www.fronter.cz.

Vyzkoušejte si práci v systému nanečisto!

Připravili jsme pro Vás zkušební verzi platformy, kde naleznete ukázkové výukové materiály, cvičný test a další informace o portálu či studiu.

desc

Fronter obdržel několik mezinárodně uznávaných ocenění, které potvrdily jeho důvěryhodnost a dlouhodobou udržitelnost. Mezi ně patří napříkal certifikát ISO/IEC 27001, což je mezinárodní standard řízení bezpečnosti informací. Fronter je navíc první celoevropský poskytovatel vzdělávací platformy, který získal Certifikát ISO/IEC 27001: 2005, který poskytuje firmě prostředky ke zrealizování efektivního řízení bezpečnosti informací v souladu s jejími organizačními cíly a obchodními požadavky.

Tento standard je navržen tak, aby se postaral o bezpečnost informací v řízení firmy a ochranu informačních aktiv. Tím minimalizuje velké množství hrozeb, kterým čelí firemní informační a komunikační systémy. Vede tak ke snížení ztrát způsobených únikem informací. Práce v systému je tedy nejen uživatelsky velmi příjemná, ale také zajišťuje veškerou bezpečnost uložených dat.

Chci vědět více

Chci vědět více

Máte dotaz ke studiu nebo si chcete nechat zasílat naše newslettery?
Zanechte nám na sebe telefon či e-mail a my vás rádi kontaktujeme.

Odesláním souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení, z jejichž odběru je možné se kdykoli odhlásit.
frame-scrollup