Jitka Šmilo, LL.M.
Vedúci právneho oddelenia - Centrum preventivní medicíny s. r. o.

Absolvent oboru
LLM - Korporátne právo
2015 / 2016
Video
Absolventi CEMI

„Pozitivně bych ohodnotila moderní formu výuky a možnost pracovat s e-learningovým systémem. Skladba předmětů v oboru byla dle mého názoru kompaktní a zaměřená na využití v praxi."
Mgr. et Mgr. Pavlína Zímová, LL.M. ,Podnikový právník - DL Centrum s. r. o.
Absolvent oboru
LLM - Korporátne právo
2015 / 2016

„Byl jsem velice spokojen s přístupem pedagogů, s obsahem učiva a velice příjemně mě překvapil i přístup ze strany studijního oddělení.“
Petr Bahník, MBA, LL.M. ,Manažér - NOVY, s. r. o.
Absolvent oboru
LLM - Korporátne právo
2014 / 2015

„V diplomovej práci som sa venoval problematike svojej firmy a vďaka konzultáciám s lektormi a úspešnom naplnení cieľa diplomovej práce som mohol nadobudnuté poznatky preniesť do praxe a vynaložené prostriedky do štúdia sa mi už niekoľkokrát vrátili."
Matúš Tanko, LL.M., MBA ,Majiteľ strojárskej firmy
Absolvent oboru
LLM - Korporátne právo
2015 / 2016

"Je to moje druhé vzdelanie v oblasti MBA / LLM. CEMI je kvalitný inštitút. Doba sa mení a je potrebné sa stále dovzdelávať."
Dip.Ing. Mário Slivka, MBA, LLM ,obchodný riaditeľ Edenred group
Absolvent oboru
LLM - Korporátne právo
2018 / 2019

„Prínosom do mojej praxe je predovšetkým diplomová práca. Mimoriadne pozitívne hodnotím skutočnosť, že tému diplomovej práce sme si mohli zvoliť sami. Po mojej ročnej skúsenosti so štúdiom LL.M. na CEMI, jednoznačne môžem toto štúdium odporučiť.“
MUDr. Bc. Patrik Palacka, PhD. MPH, MBA, LLM ,Primár - Národný onkologický ústav
Absolvent oboru
LLM - Korporátne právo
2016 / 2017

„Určite som ziskal oveľa väčší rozhľad a širší obzor na celú problematiku Corporate Law."
JUDr. PhDr. Marek Tóth, LL.M. ,Právnik/manažér
Absolvent oboru
LLM - Korporátne právo
2016 / 2017