Blog

30. marec 2020
8 pravidel pro úspěšný videohovor
Vzhledem k tomu, že řada českých společností i organizací přešla na home office, představují videohovory velmi diskutované a aktuální téma.
16. marec 2020
Home office coby účinný nástroj na řešení aktuální krize
Vzhledem k současné situaci kolem šířícího se koronaviru a s tím souvisejícími nařízeními vlády je téma home office více než aktuální.
11. február 2020
Jak udělat správně SWOT analýzu?
Ať už se připravujete na důležitý pracovní pohovor, řešíte komplikovaný projekt nebo potřebujete přesvědčit banku o tom, že se váš podnikatelský záměr osvědčí a vy tak vybudujete úspěšnou firmu, která ...
13. január 2020
Jak být v práci efektivnější?
Dali jste si do nového roku předsevzetí, že se chcete ve svém zaměstnání posunout dále a pracovat mnohem efektivněji, než jak tomu bylo doposud?
15. december 2019
Jak se stát úspěšným manažerem? Důvěřujte podřízeným a nebojte se svá rozhodnutí změnit!
Úspěšný manažer musí mít skvělé výsledky, umět vést lidi a naslouchat jim, být neustále v obraze a také dokázat přiznat chybu a zavčas ji napravit. Přinášíme tipy, které v tomto ohledu mohou pomoci.
10. december 2019
Jak na snížení daňového základu? Vzdělávejte sebe i zaměstnance!
Závěr roku je ideální čas vyhodnotit firemní hospodaření a nahlédnout na to, jak bude vypadat daňová povinnost. Pokud se firmě dařilo, je dobré mrknout se na možnosti, jak optimalizovat daňový základ.
14. november 2019
Komparace porevolučního a současného trhu práce
Motivovat novou generaci je obtížnější, jejich očekávání jsou vskutku vysoká, nechtějí na nic čekat, chtějí všechno hned a jejich požadavky jsou někdy až přemrštěné. Této generaci chybí trpělivost.
5. november 2019
Jak vést přijímací pohovor a najít toho pravého uchazeče?
Přijímací pohovor je o tom poznat dotyčného osobně. Zjistit, jak vystupuje, jaké emoce z něj vyzařují, jaké má prezentační dovednosti, zda zapadne charakterem do týmu apod.
13. október 2019
Co je leadership a kdo je leader?
Leadership (česky vůdcovství) je nenásilný styl vedení lidí, kdy jeden člověk udává směr, vize či cíle a ostatní jej přirozeně následují. Leader ukazuje ostatním cestu.
24. september 2019
Titul CSc.: Co znamená a jak jej správně psát?
Titul CSc. (kandidát věd) je akademický titul uváděný za jménem oddělený čárkou. V České republice není od roku 1998 udělován, nahradil jej titul Ph.D.
17. september 2019
Jak si udržet odpovídající zaměstnání, až se trh práce změní?
Stále častěji se setkáváme s nářky malých i středních podnikatelů, že jim na pracovištích chybějí lidé, a že ti, co v pracovním procesu momentálně jsou, vyžadují stále víc a víc peněz.
4. september 2019
Jak absolventi hodnotí náplň MBA studia? Zjistili jsme v unikátním průzkumu!
Jsou absolventi MBA studia spokojeni s jeho obsahovou náplní? Jak hodnotí odbornou a manažerskou úroveň studia? A mají od lektorů k dispozici adekvátní studijní materiály?
Chcem vedieť viac
Chcem vedieť viac

Radi zodpovieme všetky Vaše otázky o štúdiu MBA či LLM.
Neváhajte nás preto kontaktovať.

Beriem na vedomie spracovanie osobných údajov.
frame-scrollup
Kalkulátor finančního přínosu MBA studia Kalkulátor finančného prínosu MBA štúdia