Štipendium pre hendikepovaných - Karel Plunder

Postrehy pána Plundera k jednotlivým študijným etapám

Zahájenie štúdia:

Úvodní soustředění bylo situováno do velmi zajímavých prostor s krásnými výhledy a všichni studenti tak, z mého pohledu, spojili užitečné s velmi příjemným. V rámci prvního setkání byly studentům sděleny všechny podstatné informace spojené s průběhem studia a následně v jednotlivých blocích vyučující předmětů představili obsahovou náplň předmětu a podmínky pro jeho absolvování. Informace byly přehledné a věcné a nám, studentům, nezbývá než se do studia s vervou pustit…


Ako pán Plunder vidí štúdium na CEMI po prvom semestri?

Zistite v nasledujúcom videu:

 

Ukončenie štúdia:

Zastávám názor, že „jediné bariéry jsou ty v našich hlavách“, na všem ostatním můžeme pracovat a některá fakta je nezbytné zohlednit - ale vše je možné. Tak s námi pracovalo také CEMI, s ohledem na naše potřeby a specifika každého z nás. Vyzvedl bych kombinovanou formu studia, práci a vstřícný přístup lektorů, přívětivost studijního oddělení a to vše zabaleno do kostky správně nakombinovaných předmětů v daném studijním oboru. Absolvování MBA studia, v oboru Ekonomika a finanční management, pro mě bylo rozšířením a doplněním stávajících teoretických znalostí i praktických zkušeností o další pohledy. Ať již motivace ke studiu každého z nás byla jakákoli, jeho absolvováním jsme si mohli uvědomit, že jdeme správným směrem.

Chcem vedieť viac
Chcem vedieť viac

Máte otázku ku štúdiu alebo si chcete nechať zasielať naše newslettery? Zanechajte nám na seba telefón či e-mail a my vás radi kontaktujeme.

Odoslaním súhlasíte so zasielaním obchodných oznámení, z ich odberu je možné sa kedykoľvek odhlásiť.
frame-scrollup