MUDr. Rudolf Střítecký

MUDr. Rudolf Střítecký

VYUČUJI V TĚCHTO OBORECH

MUDr. Rudolf Střítecký

  • Garant oboru
  • MBA - Management zdravotnictví

Vystudoval medicínu na LF UJEP Brno, I. a II. atestaci získal na I.LF UK v Praze. V letech 1996-1997 absolvoval studijní pobyty na University of Nevada (Las Vegas, Reno), Chicago AUPHA,ASHR s tématikou Health care managementu. V současnosti působí jako vedoucí Institutu zdravotního managementu FM VŠE v Jindřichově Hradci a provozuje ordinaci pro dětskou kardiosonografii a konzultace v pediatrii. Je členem odborných společností AIHA (USA, 1997), AUPHA (USA 1997), IPC (USA, 1998). Je autorem více než 20 publikací v odborných časopisech, včetně mnoha zahraničních (např. The Journal of Health Administartion Education. 

Podílel se také na realizaci následujících projektů:

1990 – 92 Projekt spolupráce českých a holandských nemocnic, studijní pobyty, člen koordinačního týmu.

1995 – 97 Projekt AIHA USA a USAID zaměřený na Health care education a vytvoření curricula, které bylo mezinárodně evaluováno, spolupráce amerických a českých univerzit.

1999 – 2000 Mezinárodní česko – rakouský projekt Aktion N= 24p18, zaměřený na porovnání ekonomických, strukturálních a epidemiologických parametrů obou zdravotnických systémů.

2000 – 02 Grant IGA MZ České republiky. Pokus o vytvoření optimální velikosti regionální nemocnice pro spádovou oblast 100 000 obyvatel. Projekt se realizuje.

1999 – 2004 Multidisciplinární podpora managementu.

2006 – 2011 ZIMOLEZ – získávání a modelování (lékařských) znalostí. Výzkum modelování nabídky a poptávky na zdravotním trhu.

Chci vědět více

Chci vědět více

Máte dotaz ke studiu nebo si chcete nechat zasílat naše newslettery?
Zanechte nám na sebe telefon či e-mail a my vás rádi kontaktujeme.

Odesláním souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení, z jejichž odběru je možné se kdykoli odhlásit.
frame-scrollup