Stipendium pro handicapované - Zbyněk Sýkora

Postřehy pana Sýkory k jednotlivým studijním etapám

 

Zahájení studia:

Předem velice děkuji za udělení 50 % stipendia. Začátkem tohoto týdne jsem obdržel přístupy do studijního systému Fronter. Ihned jsem se nalogoval a byl jsem velmi mile překvapen. Prostředí systému je vysoce intuitivní, ve kterém se rychle a snadno zorientuje opravdu každý. Velmi oceňuji i profesionálně připravené elektronické studijní materiály. Pro ty, kteří mají časově náročnou práci, je tento způsob studia jasnou volbou. Jsem stoprocentně přesvědčen, že zkušenosti, které zde získám, mě v mé práci posunou mílovými kroky vpřed. S nadšením se těším na začátek e-learningové výuky a zkouškového období.

 

První semestr:

První semestr mám úspěšné za sebou a musím říci, že jsem byl mile překvapen připravenými studijními materiály. Veškeré podklady potřebné ke studiu byly dostupné na webovém prostředí Fronter. Online test, který jsem podstoupil, byl velice intuitivní a srozumitelný. Velice kladně hodnotím možnost zpracovávat test z pohodlí domova, vzhledem k mému hendikepu je to obrovská pomoc.  Příjemné také bylo, zobrazení výsledků ihned po uložení a ukončení testu. Také nesmím zapomenout na pružnou odezvu lektorů při hodnocení seminárních prací a velmi rychlou emailovou komunikaci v průběhu studia. Toto všechno jsou aspekty, proč bych i nadále CEMI doporučil…

 

Jak pan Sýkora vidí studium na CEMI po prvním semestru?

Zjistěte v následujícím videu:

 

Zakončení studia:

Nebojím se říci, že mi studium na CEMI pomohlo se profesně posunout mílovými kroky vpřed. Získané znalosti a vědomosti jsem poté mohl využít nejen pro své kolegy, ale také pro klienty naší firmy, se kterými se setkávám velmi často. Studium se mi vzhledem ke kariérnímu růstu vyplatilo a to i po finanční stránce a doporučuji jej všem budoucím studentům CEMI jako skvělou investici do osobního i profesního života.

Chci vědět více
Chci vědět více

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy o studiu MBA či LLM.
Neváhejte nás proto kontaktovat.

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.
frame-scrollup