Obory

Na CEMI si můžete vybrat ze šesti prestižních MBA oborů a LLM programu Korporátní právo se specifickým zaměřením pro právníky. Obory Global Business Leadership a Marketing Management and International Business probíhají v angličtině.

Vyplnit přihlášku

MBA obory vyučované v češtině

MBA - Bezpečnostní a krizový management

Studijní obor Bezpečnostní a krizový management je určen pro zaměstnance policejních a armádních sborů, hasičských sborů, bezpečnostních agentur, státní úředníky přicházející do kontaktu s krizovým řízením a plánováním a pracovníky ostatních složek integrovaného záchranného systému.

MBA - Ekonomika a finanční management

Tento studijní program je vhodný pro manažery, ředitele, vedoucí pracovníky, podnikatele či pracovníky ekonomických a finančních oddělení ve firmách všech velikostí. Studium je vhodné také pro pracovníky v oddělení controllingu, účetnictví či státních institucí, jako jsou finanční úřady atd.

MBA - Executive MBA

Studijní obor Executive MBA je určen zejména pro pracovníky středního a vyššího managementu, členy statutárních orgánů akciových společností, pro jednatele společností s ručením omezeným i pro další vrcholové manažery v soukromé i státní sféře či pro všechny, kteří k těmto pozicím směřují.

MBA - Management obchodu

Obor je navržen především pro pracovníky prodeje, nákupu, exportu a importu, produktových oddělení, marketingu či merchandisingu apod., kteří získané znalosti uplatní jako manažeři těchto oddělení či celých firem, nebo jejich zahraničních poboček. Studium je vhodné také pro pracovníky státních institucí, zejména pokud přicházejí do styku se zahraničím.

MBA - Management zdravotnictví

Studijní obor Management zdravotnictví je vhodný především pro vedoucí pracovníky státních i soukromých zdravotnických zařízení, manažery zdravotních pojišťoven nebo farmaceutických společností, či soukromé lékaře.

MBA - Veřejná správa

Tento obor je určen především pro starosty, místostarosty, primátory a tajemníky měst či obcí, dále také pro podnikatele a zaměstnance firem působících ve veřejné správě, případně pro státní úředníky i úředníky obcí s přenesenou působností.

LLM obory vyučované v češtině

LLM - Korporátní právo

Profesní studijní program Korporátní právo (LLM) je určen pro právníky, ať již podnikové, samostatně působící, nebo zaměstnance či majitele a partnery právních kanceláří, kteří si chtějí dále prohloubit svoji kvalifikaci nejen v oblasti korporátního práva.

MBA obory vyučované v angličtině

MBA - Global Business Leadership

Program Global Business Leadership (GBL) je vhodný pro střední a vrcholové manažery, zejména ze společností, které působí na mezinárodní úrovni a celosvětově. Jeho cílem je, aby studenti získali ucelený přehled o obchodě a současných trendech. Program je koncipován jako 2 semestrový, je nabízen kompletně v angličtině, plně on-line. Program obsahuje 10 studijních modulů.

MBA - Global Business Leadership
eng
Obor vyučován v angličtině

MBA - Marketing Management and International Business

The programme includes 10 study modules. The Business Enterprise module aims to enable students to develop the appropriate skills and knowledge to contribute effectively to the creation of a small business with prospects for long-term survival and growth.

MBA - Marketing Management and International Business
eng
Obor vyučován v angličtině

Absolventi CEMI

Bc. Pavel Petružálek, MBA Studium na CEMI skutečně odpovídá tomu, jak si osobně představuji moderní a efektivní formu vzdělávání. Kvalita lektorů je nesporná, mnozí z nich patří k české špičce ve svých oborech. Studium jsem si vybral na základě výborných referencí...

Bc. Pavel Petružálek, MBA, Jednatel - CZECH AGENCY s.r.o.

Absolvent oboru

MBA - Management obchodu

2013 / 2014
Ing. Bc. Miroslav Valta, MBA

Ing. Bc. Miroslav Valta, MBA, mladší znalec kanceláře soudní znalkyně Dr. Ing. Jany MATUROVÉ - PYROKONTROL trading & consulting (www.pyrokontrol.cz)

Absolvent oboru

MBA - Bezpečnostní a krizový management

2013 / 2014
Mgr., Bc. Roman Šípek, MBA

Mgr., Bc. Roman Šípek, MBA, Vedoucí obvodního oddělení Policie České republiky

Absolvent oboru

MBA - Bezpečnostní a krizový management

2014 / 2015
Další absolventi

Školné

Studujte na CEMI a získejte prestižní tituly MBA a LL.M. za výhodné ceny. Vyberte si variantu studia, která vám nejvíce vyhovuje. Uvedené ceny jsou za celé jednoroční studium.

balíček
počet studentů
počet splátek
cena studia pro 1 studenta bez dph

CEMI VÝHODNÉ

1 splátka
1
1
109.900 Kč
od 99.900 Kč

CEMI STANDARD

až 10 splátek
1
až 10
od 109.900 Kč

CEMI Akce 1+1

studium pro 2
2
až 4
109.900 Kč
od 89.900 Kč
Více informací v sekci školné
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Máte dotaz ke studiu nebo si chcete nechat zasílat naše newslettery?
Zanechte nám na sebe telefon či e-mail a my vás rádi kontaktujeme.

Odesláním souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení, z jejichž odběru je možné se kdykoli odhlásit.
frame-scrollup