E-learningový systém

V létě 2012 se Central European Management Institute rozhodl využívat pro své studenty norskou platformu Fronter, která je výsledkem skandinávského přístupu ke vzdělávání a vizionářství svých tvůrců.


Fronter Představuje světovou špičku ve své kategorii již od roku 1998, kdy byl poprvé nasazen na univerzitě v norském Tromsø (která je mimochodem nejseverněji položenou univerzitou vůbec). Díky své mimořádné pružnosti, spolehlivosti a důrazu na praktické užití ve školách všeho druhu se rozšířil do téměř 40 zemí a dnes jej využívá přes 8 milionů lidí.

Vývoj platformy zohledňuje přání uživatelů a ve vizuálně velmi příjemném “balení” nabízí prakticky vše, co si lze při učení s pomocí webu přát. Protože součástí implementace je vždy uzpůsobení vzhledu a funkcionality, získal  náš institut opravdu jedinečné řešení svých potřeb - atraktivní školní systém bez jediného zbytečného tlačítka, který roste společně s našimi potřebami.

 Další informace o této norské vzdělávací platformě můžete nalézt na www.fronter.cz.

 

Vyzkoušejte si práci v systému nanečisto!

Připravili jsme pro Vás zkušební verzi platformy, kde naleznete ukázkové výukové materiály,
cvičný test a další informace o portálu či studiu.

 

Fronter

 

Fronter obdržel několik mezinárodně uznávaných ocenění, které potvrdily jeho důvěryhodnost a dlouhodobou udržitelnost. Mezi ně patří napříkal certifikát ISO/IEC 27001, což je mezinárodní standard řízení bezpečnosti informací. Fronter je navíc první celoevropský poskytovatel vzdělávací platformy, který získal Certifikát ISO/IEC 27001: 2005, který poskytuje firmě prostředky ke zrealizování efektivního řízení bezpečnosti informací v souladu s jejími organizačními cíly a obchodními požadavky.

Tento standard je navržen tak, aby se postaral o bezpečnost informací v řízení firmy a ochranu informačních aktiv. Tím minimalizuje velké množství hrozeb, kterým čelí firemní informační a komunikační systémy. Vede tak ke snížení ztrát způsobených únikem informací. Práce v systému je tedy nejen uživatelsky velmi příjemná, ale také zajišťuje veškerou bezpečnost uložených dat.